KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

رازهایی زیبایی را از زبان هالیوودی ها بشنویم!

رازهای زیبایی

رازهایی زیبایی را از زبان هالیوودی ها بشنویم!

 

به نظر می رسد آدم های مشهور همه چی تمام هستند ؛ لباس های شیک و زیبا ، زیبایی صورت و اندام ؛ راز این جذابیت در چیست؟ مردم عادی چگونه می توانند مانند آنها باشند؟

راز زیبایی شماره ۱= موهای مصنوعی!
اغلب ستاره های هالیوود دوست ندارند مردم این را بندانند ؛ اما آنها اغلب اوقات از اکستنشن و کلاه گیس استفاده می کنند. اگر سعی می کنید که موهای تان به درخشندگی و پرپشتی موهای بازیگران و خواننده ها باسد ، متاسفم که ناامیدتان می کنم این امر امکان پذیر نیست؛ آنها خودشان از موهای مصنوعی استفاده می کنند.
راز شماره ۲= مرطوب کردن پوست
مرطوب کردن پوست آن را نرم تر ، شفاف تر و درخشان تر نشان می دهد.. پوستهای خشک چین و چروک بیشتری دارند و شما را سالخورده تر نشان می دهند. هالیوودی ها از آب استفاده زیادی می کنند ؛ شنا می کنند ، از سوناهای مرطوب استفاده می کنند ، آب به مقدار فراوان می نوشند ؛ از سبزیجات و میوه های آبدار و سرشار از ویتامین استفاده می کنند.

 

راز شماره ۳= آرایشی با ماندگاری بالا
وقتی شما مشهور باشید ، خبرنگاران و عکاسان همواره به دنبال شما هستند ، پس لازم است آرایش داشته باشید تا در عکس ها زیبا باشید. برای همین سلبریتی ها سعی می کنند از مواد آرایشی با ماندگاری بالا استفاده کنند.
راز شماره ۴ = استفاده از مژه مصنوعی و ریمل های حجم دهنده
برای این کار دو روش وجود دارد. شما می توانید از مژه های مصنوعی استفاده کنید ؛ کاشت مو یا مژه های مصنوعی .بسیاری از هالیوودی ها از این روش استفاده می کنند یا می توانید ریمیل استفاده کنید که حجم دهنده و پرپشت کننده مژه باشد.

 

راز شماره ۵ = یک عکس زیبا بگیرید
بله درست است ؛ سلبریتی ها لاغر به نظر می رسند چون همواره در حال رژیم گرفتن و ورزش کردن هستند اما باید بدانید که راز جذابیت آنها بخاطر دوربین های عکاسی است ، شاید اگر با یک دوربین معمولی مانند دوربین خودتان از آنها هم عکس بگیرید آن جذابیت و زیبایی را نداشته باشند. معجزه عکاسی به آنها کمک می کند تا اندامی تراشیده و جذاب داشته باشند.

 


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات