KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

بانک صادرات در جایگاه اول شبکه بانکی قرار گرفت

بانک صادرات

بانک صادرات در جایگاه اول شبکه بانکی قرار گرفت

 

در تهران نیز مدیریت شعب مرکز تهران با ۳۲ هزار و ۶۲۸ دستگاه پایانه فروش در رتبه اول، مدیریت شعب جنوب تهران با ۲۸ هزار و ۸۳۶ دستگاه پایانه فروش در رتبه دوم و مدیریت شعب شرق تهران با ۱۹ هزار و ۸۶۷ دستگاه پایانه فروش در رتبه سوم جای گرفته‌اند.

بانک صادرات ایران با نصب ۳۸۴ هزار و ۵۳۰ دستگاه پایانه فروش در فروشگاه‌ها، اصناف و مراکز تجاری رتبه اول بانک‌های کشور را از نظر تعداد این ابزارهای پرداخت، به خود اختصاص داده است.

به گزارش کم نظیر به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک راستای افزایش سطح دسترس مردم به ابزارهای نوین بانکی و کاهش درهزینه‌ها و دقت مردم توسعه این ابزارها را دراولویت قرارداده است آمارهای عملکردی این بانک نشان می دهند که در پایان اسفند ماه با نصب ۳۸۴ هزار و ۵۳۰ دستگاه در فروشگاه‌ها مراکز خرید و اصناف رتبه اول را در شبکه بانکی کشور به خود اختصاص داده است.

براساس این گزارش مدیریت شعب این بانک در استانهای اصفهان و خراسان رضوی بیشترین دستگاه‌ پایانه فروش را در فروشگاه‌ها و مراکز تجاری نصب نموده‌اند، همچنین در تهران نیز مدیریت شعب مرکز تهران با ۳۲ هزار و ۶۲۸ دستگاه پایانه فروش در رتبه اول، مدیریت شعب جنوب تهران با ۲۸ هزار و ۸۳۶ دستگاه پایانه فروش در رتبه دوم و مدیریت شعب شرق تهران با ۱۹ هزار و ۸۶۷ دستگاه پایانه فروش در رتبه سوم جای گرفته‌اند.

شایان ذکراست بانک صادرات ایران در راستای انجام فعالیت‌های فرهنگی و افزایش رفاه و آسایش مراجعه‌کنندگان و علاقه‌مندان به کتاب در بیست‌و پنجمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که از تاریخ ۱۳ الی ۲۳ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود. نسبت به نصب بیش از۳ هزار دستگاه پایانه فروش، استقرار ۳۴ دستگاه خودپرداز ، برپایی یک شعبه موقت و ۱۹ باجه بانکی اقدام نموده است.

 

منبع : عصر ایران    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات