KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

بازداشت حقوقدان بدلیل انتشار شماره تلفن ۲ دختر

دستگیری

بازداشت حقوقدان بدلیل انتشار شماره تلفن ۲ دختر

رییس پلیس فتای استان مرکزی از دستگیری زنی که با انتشار شماره تلفن منزل دو دختر موجب هتک حیثیت آنان شده بود خبر داد.

همشهری به نقل از ایسنا نوشت: سرگرد نوروزی با بیان اینکه درپی شکایت یکی از شهروندان اراکی به این پلیس پرونده‌ای تحت عنوان مزاحمت در این پلیس تشکیل شد گفت: براساس مندرجات پرونده شکایت این شهروند در مورد انتشار شماره خط تلفن ثابت منزلش در فضای مجازی و ایجاد مزاحمت‌های تلفنی و همچنین تماس‌های بی‌شماری برای رابطه نامشروع با دخترش بود که رسیدگی به این پرونده در دستور کارآگاهان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در بررسی‌ها مشخص شد بیش از یک‌هزار تماس با این شماره ثبت شده است گفت: در جریان این بررسی‌ها مشخص شد فردی با Id نامشخص در تالارهای گفتگو با قراردادن شماره تماس ثابت سبب چنین اتفاقاتی شده است.

نوروزی افزود: در جریان تحقیقات، فردی دیگر نیز به پلیس فتا اعلام داشت که شماره تماس ثابت وی نیز در فضای مجازی قرار گرفته و سبب شده بیش از صدها نفر با وی در ارتباط با رابطه نامشروع تماس بگیرند.

رییس پلیس فتای استان مرکزی در ادامه با بیان اینکه تیم تحقیقات با بررسی فنی و کار شبانه‌روزی مشخص کردند که هر دو مورد از یک Id است که در تالار گفتگو در زمانی که شخص آنلاین است فعال می شود گفت: در تحقیقات مشخص شد؛ متهم یک خانم است که با هر دوی آنان آشنایی داشته و بدلیل انتقام گرفتن اقدام به هتک حیثیت این دو نفر کرده است.

 

منبع : تابناک


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات