KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

موز یک محافظ پوست

موز یک محافظ پوست

موز یک محافظ پوست

 

مطمئنا موز یک میوه دلخواه است . این میوه دارای سلولز-پتاسیم-پروویتامین آ-ماکروسل-اسیدهای ارگانیک-ویتامین های سی و بی-پ پ-وئی است.تکه های له شده موز در ساخت ماسک های زیبایی و نرم کننده پوست بسیار مورد استفاده است.
 
تمامی این ویتامین ها نشان دهنده علت مفید بودن این میوه برای پوست خانمها است . برای تهیه یک ماسک زیبایی از موز یک تکه موز را با دو قاشق چای خوری ماست ترکیب کنید و برای ۱۵ الی ۲۰ دقیقه روی پوستتان بگذارید . و یا این که یک تکه موز را با مقداری شیر خوب له کنید و حدود ۱۵ الی ۲۰ دقیقه روی پوستتان قرار دهید و سپس با شیر آن را پاک کنید .
این ماسک بالابرای همه انواع پوست مفید خواهد بود.
 
حال ماسکهایی برای پوستهای خشک یا معمولی یاد بگیرید. یک تکه موز رابا یک قاشق چایخوری شیر ترکیب کنید ۱۵ الی ۲۰ دقیقه بگذارید روی صورتتان بماند و سپس با آب گرم پوستتان را بشویید برای تاثیر بیشتر این کار را هر روز انجام دهید.همچنین میتوانید یک تکه موز را با یک قاشق چایخوری عسل ترکیب کنیدوحدود ۱۵ الی ۲۰ دقیقه روی صورتتان نگه دارید سپس با آب گرم شستشو دهید.
 
برای پوستهای خشک و خشن شما میتوانیی یک تکه موز رابا یک عدد تخم اردک و یک قاشق چایخوری خامه خوب ترکیب کنید وبرای ۱۵ الی ۲۰ دقیقه بگذارید روی پوستتان بماند سپس با آب گرم بشویید . این ماسک را دو تا سه بار در هفته تکرار کنید . کل دوره درمان با ماسک حدود ۲۰ مرتبه است

به گزارش کم نظیر به نقل از بروزترین ها اگر پوستتان چرب است ماسک زیر را به مدت بیست جلسه امتحان کنید موثر خواهد بود . یک تکه موز به همراه یک قاشق چایخوری آب لیمو ترش ترکیب کنید و به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه روی پوستتان قرار دهیدو در نهایت با آب گرم بشوئید و هم چینین میتوان به ترکیب موز و آب لیمو ترش بالا یک عدد تخم اردک  نیز اضافه کرد.

 

 منبع : بروزترین ها


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات