KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

درخشش رانا درمیان برند های خارجی

درخشش رانا درمیان برند های خارجی
درخشش رانا درمیان برند های خارجی

 
رانا نگینی همچون درخشان در میان برندهای خارجی عرضه شده در نمایشگاه بین المللی کیف پایتخت اواکرین نگاه محافل خودروسازان آسیایی و اروپایی را به خود جلب کرده است .

به گزارش کم نظیر به نقل از عصر خودرو، بیستمین نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات یدکی اواکراین از روز چهار شنبه گذشته با حضور ۴۰۰ شرکت از هفده کشور برگزار شد که در این میان ایران خودرو نیز حضوری چشمگیر را دراین نمایشگاه تجربه کرده است .

در غرفه ایران خودرو همچنین مدل های مختلفی از سمند عرضه شده که موجب استقبال گسترده مردم اواکراین و اتباع کشورهای تازه استقلال یافته شوروی سابق گردید و خواهان عرضه خودروهایی مانند رانا در بازار اوکراین شدند .

در همین حال ویکتور گورنیک معاون مدیر کل توسعه صنعتی وزارت توسعه اقتصادی و بازرگانی اوکراین نیز در گفت و گو با خبرنگار ما تاکید کرد که ایران خودرو در حد و اندازه یک خودرو ساز معتبر رقیب جدی برای شرکت های خودروساز چینی در این نمایشگاه به شمار می رود .

وی تصریح کرد: کیفیت مطلوب محصولات ایران خودرو نشان می دهد که این شرکت با اعتماد به نفس آینده درخشانی دارد و این همان چیزی است که هر بیننده ای می تواند از غرفه ایران خودرو برداشت کند به عبارتی دیگر یک خودروساز امروزی به شمار می رود.

وی ادامه داد: اوکراین از هر تلاشی برای حضور خودروسازان ایرانی به خصوص ایران خودرو برای حضور در بازار این کشور حمایت می کند .

این مقام افزود: دولت اوکراین تسهیلات ۵۱درصدی برای سرمایه گذاران بخش خصوصی این کشور ارایه خواهد کرد تا آنها قادر باشند با شرکت هایی مانند ایران خودرو همکاری های مشترکی داشته باشند .

 

منبع : عصر خودرز


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات