KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

آموزش ارضای زنان در رابطه زناشویی

ارضای زنان

آموزش ارضای زنان در رابطه زناشویی

زنها بسته به محل تحریک دو نوع ارگاسم دارند:

نوع اول ارگاسم بوسیله تحریک کلیتوریس است که شایع میباشد.در این روش کلیتوریس باید با لمس تحریک شود.

 

نوع دوم ارگاسم از طریق واژن میباشد.این نوع ارگاسم از طریق فشار(معمولا”فشار نوک آلت مرد) روی نقطه جی ایجاد میگردد.نقطه جی در دیواره قدامی واژن در فاصله حدود ۲ اینچی از مدخل آن قرار دارد.

در احساس این دو نوع ارگاسم تفاوت زیادی وجود داردکه شایدبه علت تفاوت عصب گیری کلیتوریس با نقطه جی باشد .

  

 سعی کنید قبل از لمس و تحریک چو چوله به معاشقه بپردازید و لمس چو چوله را به آخر واگذارید …

 

کلیتوریس

  

چوچوله یا کلیتوریس (Clitoris )

گاهی پیدا کردن چوچوله برای خود زن یا فردی که در حال امیزش با اوست مشکل است زیرا گاه کاملا در جوف لبهای بزرگ فَرج پوشیده شده و به اصطلاح در زیر سقف ان مخفی است (البته در هر حال نوک ان تا حدی بیرون است). چوچوله در جریان تحریکات جنسی بزرگ می شود و بافت آن از همان بافت عمامه چول مردان است. ضمنا فقط ۴% از کل جسم چوچوله در خارج از بدن زن قرار دارد بنابراین نسبت به آلت مرد کوچکتر می نماید و دارای لوله مدور هم نیست و فقط به در آمیزش لذت جنسی را بیشتر می کند و در هنگام تحریک زن پر از خون می شود و حالت سفتی به خود می گیرد.ضمنا هیچ عضو جنسی در مردان به حساسیت چوچوله وجود ندارد. چوچوله توسط کلاهکی (Clitoris hood) پوشیده می شود.

 

 

نقطه جی

 

نقطه جی (G-Spot)

جی اسپات توی مهبل( تقریبا دو سوم راه) واقع شده. برای یک زن یا دختر کمی مشکل است که با انگشت خودش به این مرکز برسد و بهترین کار این است که شریک جنسی با انگشت یا آلت تناسلیش تحریک جی اسپات را انجام دهد. تحریک این مرکز به ارگاسم( اوج لذت جنسی) در اکثر زنان منجر میشود. طوری که در بعضی زنان مایعی از آن ترشح میشود. در باره این مایع نظرات متفاوتی بیان میشود.بعضی ها میگویند که همان ادرار است و بعضی آن را شبیه مایعی میدانند که از پروستات مردان تولید میشود .
 
نقطه جی در واژن در دیواره قدامی (دیواره جلویی ) واژن و در عمق تقریبی دو سوم آن قرار گرفته است. بافت این نقطه در موقع لمس حالتی نرم و اسفنجی و در عین حال کمی چروک خورده تر (مانند آدامس جویده) از باقی دیواره دارد.
 
یافتن این نقطه: اگر زن روی کمر دراز بکشد با داخل کردن انگشت میانی یا اشاره (که این کار را به دلیل موقعیتی ورود، شخص دیگر بهتر از خود زن میتواند انجام دهد) داخل واژن به طوری که کف دست رو به بالا باشد؛ با حرکت خم کردن انگشت به سمت جلو مانند علامت بیا (Come Here Gesture) میتوان این نقطه را یافت و تحریک کرد. تقریبا ورود دو بند انگشت برای تحریک این نقطه کافیست.

لازم به ذکر است که همه خانمها دارای این نقطه نمی باشند. اما خانمهایی که دارای این نقطه هستند لذت بسیار زیادی را با تحریک این نقطه میتوانند تجربه نمایید که بسیار متفاوت از باقی دیواره واژن خواهد بود. ممکن است در موقع دخول آلت تناسلی مرد به داخل واژن زن، در صورتی که جهت ورود آلت به گونه ای باشد که آلت این نقطه را لمس کند لذت زن در حین نزدیکی بیشتر خواهد بود. ضمن آنکه با فشار کف دست روی بخش فوقانی برجستگی بالایی آلت تناسلی زن (Pubic Area) در زمانی که آلت تناسلی داخل واژن میباشد و عمل نزدیکی در حال انجام است، لذت زیادی را برای زن به همراه خواهد داشت.

 

نقطه جی

 

نقطه G کجاست؟

اگر داشته باشید، نقطه G 2/5 تا ۵ سانتیمتر داخل واژن روی دیواره جلویی قرار دارد. باید بتوانید با انگشت آنرا حس کنید. اگر از نظر جنسی تحریک نشوید یعنی بزرگتر از یک نخودفرنگی نیست. اما اگر تحریک شدید، یعنی اندازه آن بزرگتر از این است.

 

نقطه G بیشتر از اینکه یک نقطه باشد، یک محل خاص است. اگر میخواهید بررسی کنید و ببینید که شما هم این نقطه را دارید یا نه، باید به دنبال یک محل زبر و تقریباً گردوشکل باشید که نسبت به بقیه سطح واژن که صاف و نرم است متفاوت است.

نقطه G چیست؟

برای خیلی از خانمها، نقطه G ناحیه ای بسیار حساس و تحرک کننده است که ساعتها به آنها لذت می دهد. برای خیلی های دیگر نقطه ای برآمده در واژن است که اگر بیش از اندازه دستکاری شود فرد احساس می کند که نیاز دارد به دستشویی برود. خیلی از خانم ها هیچ حسی در این نقطه احساس نمی کنند و خیلی ها هم اصلاً این نقطه را در واژن خود ندارند.

 

تئوری های مختلفی درمورد اینکه نقطه G واقعاً چیست، وجود دارد. یک دیدگاه این است که نقطه G محل بافت پروستات درست مثل پروستات در آقایان است. نبود کروموزوم Y در جنین در حال رشد مونث، سلولها را در محلی مشابه یعنی در همان نقطه G کنار می گذارد. متخصصین دیگری با تئوری پروستات هم عقیده هستند اما آنرا بیشتر توضیح می دهند و میگویند این تنها دلیل حساس بودن این نقطه نیست. آنها به چوچوله و مجرای پیشاب بعنوان منابع لذت دیگر اشاره میکنند که هر دو آنها را می توان با دیواره جلویی واژن تحریک کرد. به همین دلیل محل های زیادی برای ارضاء جنسی وجود دارد و دیگری نیازی به گشتن دنبال نقطه G نیست.

 

متخصص دیگری که اولین بار نقطه G را به اطلاع عموم رسانید اخیراً استفاده دیگری برای آن کشف کرده است. او در تحقیقات خود نشان داده است که تحریک کردن نقطه G می تواند آستانه درد را تا ۴۷% بالا ببرد. اگر محرک موجب تحریک جنسی فرد شود، آستانه درد تا ۸۴% بالا می رود، و ۱۰۷% روی ارگاسم تاثیر دارد. فرضیه او این است که این نقطه حساس یکی از مسکن های طبیعی طبیعت برای زایمان و وضع حمل است.

 

با همه این حرفها هنوز کسی دقیقاً نمی داند نقطه G چیست اما مسئله مهم این است که ببینید شما این نقطه را دارید یا نه.

 

با آن چه باید کرد؟

وقتی فهمیدید که شما این نقطه را دارید یا نه، باید کشف کنید که آیا این نقطه می تواند به شما لذت بدهد یا برایتان آزاردهنده است. مالیدن معمولاً بهترین راه برای تحریک آن است.

 

معمولاً توصیه می شود که انگشت سبابه تان را تا بند انگشت دوم وارد کنید و نقطه مورد نظر را با حرکت رو به جلو به سمت دیواره جلویی بکشید. باید امتحان کنید و ببینید که حرکتتان چگونه باشد که بیشترین لذت را به شما بدهد. مهم این است که از نظر جنسی تحریک شوید. شایان ذکر است که حساسیت به این نقطه در روزهای مختلف ماه متفاوت است.

 

در طی این تحریک، اولین حسی که به شما دست می دهد این است که به دستشویی بروید. شاید به این دلیل است که نقطه G روی دیواره جلویی است و به مثانه تان شما فشار وارد می شود. بهتر است اول مثانه تان را خالی کنید و بعد اینکار را امتحان کنید. چند بار اول کمی برایتان عجیب خواهد بود اما مطمئن باشید که ارزشش را دارد.

 

حس کردن آن در طول رابطه جنسی

برحسب اندازه و محل دقیق نقطه G این احتمال وجود دارد که در طول رابطه جنسی آن را حس کنید یا نکنید. اگر لگنتان بلند شود احتمالاً می توانید آنرا حس کنید.

 

راه دیگر حس کردن آن این است که در حالت ایستاده خم شوید و اجازه بدهید که آلت جنسی از پشت وارد واژن شود.

انزال خانم ها

خیلی از خانمها می گویند که وقتی نقطه G را تحریک می کنند، انزال پیدا می کنند. تحقیقات نشان داده است که تقریباً ۱۰ درصد از خانم ها طی ارگاسم یا تحریک جنسی بین ۹ تا ۹۰۰ میلی لیتر مایع از مجرای پیشاب خارج می کنند. گروهی از دانشمندان روی برخی از این مایعات آزمایش کردند و متوجه آنزیم های پروستاتیک شدند و به این تئوری رسیدند که نقطه G تقریباً مشابه پروستات در آقایان است.

 

اما گروهی دیگر با آزمایش روی این مایع گفتند که خیلی شبیه به ادرار است. آخرین تفکرات در این رابطه این است که این مایع نوعی دیگر از ادرار است که با تحریک جنسی تغییرات شیمیایی در آن رخ می دهد. تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

 

نقطه جی

 

حرف آخر

یادتان باشد همه ما خاص هستیم. ممکن است شما نقطه G را داشته باشید یا نداشته باشید. اگر می خواهید این مسئله را کشف کنید، اگر متوجه شدید که این نقطه را ندارید فکر نکنید که دنیا به آخر رسیده است. راه های خیلی زیادی برای لذت بردن از رابطه جنسی وجود دارد و نقطه G فقط یکی از آنهاست .


 1. حمیدرضا می‌گه:

  آگاهی بیشتر

 2. RAHA می‌گه:

  سلام.نظراتوچرانشون نمیدید؟

  k1 پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۱ ۹:۵۰ ب.ظ:

  سلام, همه نطرات بعد از اینکه توسط مدیران چک بشن حتماً برای نمایش قرار داده میشن و چک کردن برای حفظ سلامتی سایت و کاربران قرار داده شده تا نظراتی که از هر نظر برای کاربران دیگه مشکلی دارن روی سایت قرار نگیره … موفق باشید .

 3. سارینا می‌گه:

  سلام
  راستش دیشب برای اولین بار اتفاقی افتاد که تا به حال برام پیش نیومده بود.ممنون میشم راهنماییم کنین.
  دیشب من توی خواب به شدت تحریک شدم.اصلا یادم نیست چطور شد فکر کنم خواب دیدم.وقتی بیدار شدم تمام شلوارم خیس شده بود.اول فکر کردم ادرار کردم اما بعد دیدم که اصلا بوی ادرار نداره.مخصوصا اینکه من ۲۳ سالمه و تا به حال شب ادراری نداشتم.ممکنه که انزال بوده باشه؟در ضمن من مجرد هستم.لطفا به ایمیلم جواب بدین ممنون

 4. آرینا می‌گه:

  man dost daram az jelo rabete dashte basham mitarsam dar ayande baray ezdevaj kardan moshkel pish biyad vasam b nazareton chikar konam emkanesh hast rahnamaym koniid?

  k1 پاسخ در تاريخ آذر ۲۷ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ:

  دوست عزیز رابطه شما قبل از ازدواج در هر صورتی معمولا بعد از ازدواج برای شما مشکل ایجاد میکنه .. چون به احتمال زیاد شوهر آینده شما اگه بفهمه که شما با نفر دیگه ای رابطه داشتید کار شما حتی به طلاق هم بکشه …

  شما اگه نمیخواین مشکلی براتون پیش بیاد بهتره قبل ازدواج با کسی رابطه نداشته باشید در غیر اینصورت حتی اگه در حد لمسی و اورال هم با پسری رابطه داشته باشید ممکنه دچار مشکل بشید و فراموش نکنید چون رابطه جنسی دو طرفه هستش ممکنه در شرایطی که در حال انجام رابطه جنسی هستید طرف مقابل کنترل خودشو از دست بده و شمارو دچار مشکل کنه ( حاملگی ناخواسته – بیماری های جنسی و … )

 5. baran می‌گه:

  من التم با همه ی زنا حس میکنم فرق میکنه چون دوتا لب صورتیه بزرگ هست که بیرونه التمه و نمیدونم که مردا ازون بدشون میاد یا نه راهنماییم کنید؟

  k1 پاسخ در تاريخ دی ۳ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ:

  سلام , اندازه لب ها در آلت تناسلی افراد مختلف فرق میکنه و این به طرف شما بر میگرده قائده خاصی برای دسته بندیش وجود نداره و کاملا طبیعیه …

 6. رفاه می‌گه:

  مرسی از راهنماییهاتون

 7. سلام می‌گه:

  سلام راه بزرگ شدن آلت تناسلی به صورت عملی وجود دارد

 8. عسگر می‌گه:

  سلام راه بزرگ شدن آلت تناسلی به صورت عملی وجود دارد

 9. Savan می‌گه:

  راه بزرگ شدن آلت تناسلی رو میخواستم بدونم.ممنون

 10. shahrukh می‌گه:

  هیچ چیزی مافوق علم نیست

 11. امیررضا می‌گه:

  با سلام. من متأهل هستم ولی تا بحال مطلبی به این کاملی نخوانده بودم. ممنون .

 12. مریم می‌گه:

  سلام من متاهل هستم و الان اطلاعاتی در مورد این موضوع نداشتم ازتون ممنون که این اطلاعات را در اختیار ما قرار میدهید

 13. sara می‌گه:

  سلام من نامزد دارم توی این دوران نامزدی با همسرم نزدیکی داشتم ولی نه نزدیکی کامل
  شوهر من همیشه ارضا میشه ولی من نه، باید چکار کنم؟

  k1 پاسخ در تاريخ بهمن ۲ام, ۱۳۹۱ ۱:۰۸ ق.ظ:

  سلام
  ارضای زنان نیاز به دونستن یه سری نکات داره که بعضی از اونها تو این مقاله اومده بهتره به همسرتون پیشنهاد کنید این مقاله رو مطالعه کنند تا رابطه بهتری داشته باشید ..

 14. Ali می‌گه:

  سلام خسنه نباشی
  چه کار کنیم که زنها رازی باشند از ارضا شدن متشکرم موفق باشی

  k1 پاسخ در تاريخ بهمن ۶ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ:

  میتونید از مقالات سایت استفاده کنید این چیزیه که با کسب اطلاعات و پیدا کردن نقاط حساس همسرتون بدست میاد که باید خودتون کشفش کنید …

 15. maryam می‌گه:

  سلام.من یکی از لب های کنار آلتم بزرگتر از یکیه دیگست میشه بفرمایید مشکلم چیه؟ درضمن ۲۱ سالمه و مجرد هم هستم.ممنون

  k1 پاسخ در تاريخ بهمن ۸ام, ۱۳۹۱ ۱:۲۷ ق.ظ:

  شما هیچ مشکلی ندارید و این کاملاً طبیعی می باشد …

 16. سوكند می‌گه:

  سلام من شوهرم اسرار میکنه از بشت بکنه نمیدونم جیکارکنم دوس ندارم.

 17. ساحل می‌گه:

  مطالبتون عالی بود. متاسفانه تو این کشور که اموزشی وجود نداره و ما حتی نسبت به بدن خودمون اطلاعات چندانی نداریم وجود مقالاتی مثل مقاله شما عالی و ارزشمند هست. موفق و پاینده باشید

 18. مهسا می‌گه:

  سلام من متاهلم و توی رابطه جنسی هیچ وقت ارضا نمیشم البته میلم به رابطه خیلی زیاده هر کاری میکنم نمیتونم ارضا بشم حتی در حدی که بعد از نزدیکی خود ارضایی میکنم و سکس دهانی رو خیلی دوست دارم تجربه کنم اما همسرم قبول نمیکنه
  لطفا راهنماییم کنید ممنون

  Mohammad پاسخ در تاريخ بهمن ۱۴ام, ۱۳۹۱ ۵:۳۳ ب.ظ:

  دوست عزیز ارضا شدن شما نیاز به پیش نوازی و آماده شدن شما و دونستن خیلی مهارت هاست که اکتسابی می باشد و همسر شما میتونه با مطالعه مقالات سایت و پیدا کردن نقاط حساس شما و مهارت های دیگه شما رو ارضا کنند …

 19. مهتاب می‌گه:

  سلام
  اگه ۲ بند انگشت را وارد کنیم هیچ آسیبی به پرده نمیرسه؟

  Mohammad پاسخ در تاريخ بهمن ۱۴ام, ۱۳۹۱ ۵:۲۹ ب.ظ:

  سلام
  دوست عزیز وارد کردن هر چیزی به واژن میتونه باعث پارگی پرده شما بشه …

 20. نانا می‌گه:

  سلام من مجردم وپرده بکارتم از نوع حلقویه اشکال نداره نزدیکی یا خودارضایی داشته باشم؟؟؟

  Mohammad پاسخ در تاريخ بهمن ۱۶ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ:

  سلام
  خودارضایی عوارض خاص خودش رو داره که تو این مقاله میتونید مطالعه کنید : http://www.kamnazir.com/12899/%d8%b9%d9%88%d8%a7%d8%b1%d8%b6-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%b6%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%86.html

  در مورد نزدیکی هم به فرهنگ , دین و … خودتون بر میگرده دوست عزیز, نزدیکی با شریک زندگی با رعایت جوانب بهداشتی اون نه تنها اشکالی نداره بلکه فواید بسیار زیادی داره …

 21. عادله می‌گه:

  سلام
  ممنونم از اطلاعات مفیدتون…

 22. محسن می‌گه:

  واقعا مفید بود….ممنون

 23. سيما می‌گه:

  سلام میخواستم بدونم چرا لمس کردن قبل از ازدواج براى بعد از ازدواج مشکل پیش
  میاره؟؟

 24. مهناز می‌گه:

  اگه خودمان بخواهیم نقطه G رو تحریک کنیم امکان دارد پرده اسیب ببیند…من مجرد هستم

  k1 پاسخ در تاريخ بهمن ۲۶ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ:

  بله دوست عزیز نقطه جی داخل واژن قرار دارد …

 25. سارا می‌گه:

  من این نقطه رو دارم و کاملا به حس ادرار می رسم و همونجا متوقفش می کنم آیا این ضرر داره واسم ؟ اگه ادامه بدم چی می شه؟؟؟

  نقطه ی جی رو تحریک نمی کنم همون چوچوله تحریک می شه ضرر داره؟؟؟

  Mohammad پاسخ در تاريخ بهمن ۲۷ام, ۱۳۹۱ ۵:۴۷ ب.ظ:

  سلام
  نه مشکلی ایجاد نمیکنه اما ادامه بدید تا به مرحله انزال برسید و یک حالتی مانند ارگاسم مردان برای شما پیش میاد …

 26. هادی می‌گه:

  تقریبا همه زنها از سکس دهانی به اوج میرسن بشرطی که از راه درست انجام بشه که با خوردن و لیسیدن و میک زدن تناوبی صورت بگیره اونوقت خودش میگه بهت که شروع کنی و چون ارضا شده اگر انزال مرد کوتاه هم باشه براش مهم نیست چون او ارضا کامل شده امتحان شده و صد در صد جواب داده حتی در مورد زنام سرد مزاج

 27. سعید می‌گه:

  خیلی ممنون اطلاعات بسیار مفیدی بود.لطفا درمورد خانم های سرد مزاج هم توضیح دهید ممنون.

 28. عاطفه می‌گه:

  سلام از سایت خوبتون تشکر میکنم که برای اولین بار این اطلاعات رو به صورت علمی در اختیار ما گذاشت
  من نامزد دارم و از بچهگی اطلاعات متناقضی از رابطۀ مقعدی شنیدم همسرم تمایل زیادی به این نوع رابطه داره سوال من اینه بلاخره این رابطه مضر هست یا نیست میشه اطلاعاتی در این زمینه از نظر علمی بدید هر جا سوال میکنم از نظر مذهبی پاسخ میدن
  پاینده باشید

 29. امین پژوهان می‌گه:

  سلام از سایت خوبتون متشکرم اگه میشه درباره روابط جنسی بیشتر صحبت کنید….

 30. مرتضی می‌گه:

  از مطالب عاقلانه و مودبانه شما سپاسگذارم. ما ایرانی ها باید یاد بگیریم گروه باشیم. آنچه را من نمی دانم از دیگران با احترام بپرسم و دیگرانم با احترام جواب بدهند

 31. مهسا می‌گه:

  خیلی خوشحالم که اجازه فعالیت به شما رو دادن چون آموزش این نکات در زندگی زناشویی خیلی تاثیر داره اونم توی جامعه ما که درصد طلاق داره روز به روز بیشتر میشه خانمها باید توی زندگی خصوصیشون خیلی حواسشون از نظر ارضا کردن به مرد زندگیشون باشه

 32. مریم ب می‌گه:

  من با نظر مهسا مخالفم البته مخالف که نه ولی فکر می کنم همش همین نیست و ارضا شدن زن چه بسا بیشتر از ارضا شدن مرد اهمیت داشته باشه!! چون زنها اگر از رابطه لذت نبرن افسرده می شن و میلشون کلا از بین می ره ولی مردها اینطور نیستند و به نظر میاد که همیشه آماده هستند

 33. مریم ب می‌گه:

  یه سوال داشتم بزرگ بودن آلت تناسلی مرد در لذت زن چه تاثیری داره؟؟؟ اینطور که تو این مقاله خوندم نقطه جی خیلی نزدیک به دهانه بیرونی هست و کلیتوریس هم که کلا بیرونه پس اندازه آلت برای چی برای بعضی از زنها مهمه؟؟

  Mohammad پاسخ در تاريخ اسفند ۶ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ:

  سلام
  بیشتر این باورها به خاطر تبلیغات و فیلم های … بین خانم ها رواج پیدا کرده و توانایی یک مرد در ارضای یک زن زیاد به اندازه الت مربوط نمیشه باید مرد شما یه سری نکات و تکنیک هارو بلد باشن که بتونن شمارو ارضا کنن

 34. زهرا می‌گه:

  با سلام .از سایت خوبتون تشکر میکنم.به امید اینکه همه ی آقایون راه درست انزال خانم ها را یاد بگیرند…

 35. فرزاد می‌گه:

  خیلی ممنون از سایتتون واقعآ آموزندست

 36. داود می‌گه:

  oh my gooooooooooooood
  چه چیزای جالبی دمت گرم

 37. milad می‌گه:

  سلام‏ ‏دستون‏ ‏درد‏ ‏نکنه

 38. علي می‌گه:

  خیلی ممنون از سایتی که گذاشتین و اطلاعات عمومی من خیلی زیاد شد یه دنیا ممنون

 39. مهدی می‌گه:

  با سلام روز بخیر:
  زن۱۹ساله که در روابط جنسی میل خیلی بالایی دارد و ارضا شدنش بیشتر وقت ها بالای ۲۰ بار است اما هیچ مشکلی برایش ایجاد نمی شود و باز هم میل جنسی بالایی دارد
  این موضوع منو نگران کرده خواهش میکنم توضیح دهید و علت آن چیست؟
  و تا چه زمانی اینطوری خواهد بود

  Mohammad پاسخ در تاريخ اسفند ۲۷ام, ۱۳۹۱ ۱:۴۱ ق.ظ:

  سلام, جای نگرانی نیست فقط میل حنسی همسر شما بالا هستش و مشکلی نیست که بخواهید دنبال راه چاره باشید …

 40. حسین می‌گه:

  ممنون از این همه اطلاعاتی که دراختیار ما گذاشتید.خیلی عالی بود مخصوصا اشکال موجود درسایت

 41. شاهین می‌گه:

  خیلی عالی بود واقعا اطلاعات زیادی به دست آوردم.
  ممنون

 42. مهدي می‌گه:

  دست مریزاد
  من با سابقه بیست ساله خیلی استفاده کردم کاش خیلی از این اطلاعات را از ابتدای ازدواجم داشتم
  از شما خیلی ممنونم

 43. افشین می‌گه:

  با سلام مطالب شما برای اولین بار بود مطرح می شد و من که خودم حدود ۱۰سال است ازدواج کردم از این موضوع بی اطلاع بودم

 44. غریبه آشنا می‌گه:

  سلام
  بنده مقاله در مورد ارضای زنان و چگونگی بهتر شدن رابطه زناشویی خوندم و به دلیل اینکه همسرم برام خیلی مهمه تحقیقات زیادی هم کردم تا کمی کاستی از این بابت نداشته یاشیم. به اقایون عرض کنم که رابطه زناشویی اصلا به الت بزرگ ریطی نداره چون هر چه قدر هم شما سعی کنید التتون بزرگ بشه واژن زن هم بزرگ میشه و باید سعی کنید محبت کنید نه فقط در تخت خواب بلکه تو طول روز تا نمود پیدا کنه و خانومها فکر نکنن که فقط موقع احتیاج میخواینشون و نوازش فراموش نشه و حوصله به خرج بدید. در ضمن هم اقایون هم خانومها دقت کنن کینه ها و مشکلاتتون رو تو تختخواب به رخ هم نکشونیت. قدر با هم بودن رو بدونیم
  زندگی شعله شمعی است در بزم وجود، که به نسیم مژه بر هم زدنی خاموش است…

 45. مهسا می‌گه:

  سلام.میخواستم بپرسم اگه این نقطه G رو با لمس کردن از رو تحریک کنیم یعنی بدون اینکه چیزی وارد بشه ایا پرده دچار مشکل میشه؟؟؟؟

  Mohammad پاسخ در تاريخ فروردین ۱۶ام, ۱۳۹۲ ۳:۲۶ ب.ظ:

  سلام تحریک نقطه جی از داخل امکان پذیره …

 46. فریبا می‌گه:

  ممنون عالی بود

 47. سامان می‌گه:

  بسیار سپاس گزارم از این مطالبه مفید وخوبتون.کم نظیره.خسته نباشید.

 48. سمانه می‌گه:

  عالی بود مطالب وآموزنده
  ممنون از زحمتهای شما

 49. دوشیزه می‌گه:

  مدیر محترم سایت: صمیمانه از حسن رفتار و پاسخهای محترمانه ی شما سپاسگذارم.
  امیدوارم خوشبختی واقعی همیشه در زندگیتون خوشرنگ و پر رونق باشه

 50. مهران می‌گه:

  ممنون از سایت شما

 51. مرد مرده می‌گه:

  اقا خیلی خوب بود خداییش استفاده کردم دمت گرم

 52. پرویز می‌گه:

  سلام.ضمن تشکر از همه عوامل سایت با نظر غریب اشنا موافق هستم که زوجها باید از تمامی لحظات با هم بودن لذت ببرند اجل نزدیک است.

 53. مهری ماه می‌گه:

  سلام.من دررابطه جنسی وقتی به ارگاسم میرسم که درحالیکه الت داخل است خودم روی شوهرم بخوابم (برعکس اصل رابطه جنسی)فقط دراینصورت به اوج میرسم علتش چی میتونه باشه واین کدوم نوع هستش؟کلیتوریس یاجی؟؟؟مرسی

  Mohammad پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ:

  سلام نقطه جی شما در این حالت بیشتر تحریک میشه و این علت لذت بیشتر شماست …

 54. علی می‌گه:

  سلام از شما به خاطر این اطلاعات خیلی خوبتون تشکر میکنم .سوال من اینه که اگه اب منی رو داخل مقعد زن بریزی مشکلی رو بوجود میاره

  Mohammad پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ:

  خود رابطه مقعدی مشکل و عوارض زیادی داره و ریختن آب منی مشکلات بیشتری ایجاد میکنه …

 55. بهنام می‌گه:

  سلام دوست خوبم
  از مطالبت خیلی استفاده کردم و می خوام در مورد تحریکات عاطفی بیشتر بدونم.لطفا.
  هر کس به من چیزی بیاموزد مرا بنده خود کرده است.امیرالمومنین(ع)

 56. میلاد می‌گه:

  سلام خیلی منمون از اطلاعات تون اگه میشه بیشتر دریارهی دیر ارزا شدن مرد بگین

 57. عرفان الف می‌گه:

  سلام
  ممنون از مطالب ا با ارزشتون
  میخواستم بگم دوستان دنبال جزییات نباشید با عشق زندگی کنید و عاشق فرشته هاتون باشید

 58. مهسا می‌گه:

  سلام من دختری ۱۹ ساله هستم ک چندین بار خود ارضایی داشتم ولی خیلی نگرانم که آسیبی ب بردم وارد شده یا نه خواهش میکنم راهنماییم کنید

  Mohammad پاسخ در تاريخ خرداد ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ق.ظ:

  با سلام
  در صورت وارد نشدن انگشت یا شئ به صورت مستقیم آسیبی به پرده وارد نمی شود

 59. حمید می‌گه:

  سلام ،ممنون از سایت خوبتون سوالی داشتم ..الت من خیلی بزرگ و کلفته..ایا برای ازدواج مشکلی نیست …ممنون

  Mohammad پاسخ در تاريخ تیر ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ب.ظ:

  با سلام
  خیر مشکلی نداره ولی اگه در نزدیکی مشکل داشتید با جراحی قابل اصلاح است.

 60. sefid می‌گه:

  Salm, kheyyyyyli Ali bud , mamnun va khaste nabashid,

 61. sama می‌گه:

  سلام. من به هیچ وقت موقع نزدیکی وقتی آلت داخل هست به ارگاسم نمی رسم اما به خاطر لذت شوهرم تظاهر می کنم که ارضا شدم فقط از طریق تحریک کلیتریس ارضا میشم موقع نزدیکی همیشه درد دارم و مانع لذتم میشه نمی دونم که نقطه جی رو دارم یا نه! خودم امتحان کردم اما فقط یه لحظه کوتاه احساس ادرار کردم و به نتیجه نرسیدم.برای دردم به دکتر مراجعه کردم اما نتیجه نگرفتم.شوهرم دوست داره وقتی آلت داخل من ارضا بشم .دلم نمی خواد دیگه تظاهر کنم لطفا راهنماییم کنید. و آیا دردم به بزرگی آلت شوهرم مربوط؟

  Mohammad پاسخ در تاريخ مهر ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۷:۲۴ ب.ظ:

  سلام . ممکنه شما عفونت داشته باشید ترشحات غیر طبیعی یا بد بو ندارید ؟

 62. کوروش می‌گه:

  ضمن تشکر از مطالب با ارزشتون، لازم به ذکر است که متاسفانه در مورد روابط جنسی در کشور ما روابط عشقی کمتر مطرح میشود. همه ما میدانیم که سکس و عشق مکمل یکدیگرند و به تنهایی هرکدام کارساز هستند ولی کامل نیستند. برای مثال اگر با همسرتان یک سکس عالی داشته باشید، ولی عشق در زندگیتان نباش
  د هردو احساس کمبود میکنید. و بالاعکس اگر عشق وجود داشته باشد و سکس موفقی نداشته باشید، همیشه حالت کلافه بودن در وجودتان هست. پس در مورد مسایل روانی و عشقی هم بحث و تحقیق احساس نیاز هست.

 63. mozhan می‌گه:

  سلام خسته نباشید من زمانی به ارگاسم کامل میرسم که فشار متعددی با دست یا الت همسرم به ناحیه ی کلیتوریس وارد شود البته حالت الت درون وا.ن هم لدت میبرم اما نه مثل اون…باید چیکار کنم!؟ ممنون از راهنماییتون

  Mohammad پاسخ در تاريخ مهر ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۷:۱۹ ب.ظ:

  سلام. میتونید از روش های مختلف رسیدن به اوج لذت از طریق نقطه جی و سایر مقالاتی که در سایت نوشته شدرو امتحان کنید . بدن هر فردی فرق میکنه باید کمی تمرین کنید …

 64. حاج حسین می‌گه:

  سلام.واقعا عالی بود.دانستن مسایل جنسی برای داشتن یک رابطه زناشویی رضایتمند در زندگی مشترک برای هر دو طرف الزامی است

 65. حاج حسین می‌گه:

  سلام.دلیل اصلی که بیشتر مردان تمایلی به خوردن الت تناسلی طرف مقابل ندارند عدم نظافت و بو دادن الت است.به نظر من شما چند تا کار میتوتید انجام بدید۱٫نظافت کامل الت تناسلی۲٫پوشیدن لباس زیر تحریک کننده۳٫صحبت کردن با همسرتون تا به صلح و تفاهم جنسی برسید.در نهایت اینکه اساس سکس و نزدیکی باید دو طرفه و توام با رضایت باشد و نه با اکراه و اجبار

 66. مهمان می‌گه:

  سپاس از زحماتتون و اطلاعات مفیدتون…. براتون آرزوی موفقیت میکنم.

 67. امیرعلی می‌گه:

  لطفا اطلاعات بیشتری بزارید

 68. Mr. Miladi می‌گه:

  مرسی. بسیار سود جستم. از زندگیتون لذت ببرید … .

 69. tarane می‌گه:

  من موقع دخول لذت میبرم اما هرگز ارضا نمیشم و باید با روشهای دیگه ای ارضاء بشم. و میل جنسیم چون خیلی زیاده و همسرم خیلی متعادله اذیت میشم

 70. نسی می‌گه:

  ممنون از مطالب خوب وآموزندتون

 71. yasaman می‌گه:

  من خیلی دوست دارم از راه دهانی ارضا شم اما همسرم بلد نیست و نمی توانه می توانید راهش را توضسح بدین

 72. NimA می‌گه:

  مطالبتون خیلی مفید و آموزنده بود
  براتون خسته نباشید میگم از اینکه اطلاعات مفید در اختیار کاربران قرار میدین
  موفق و پایدار باشید

 73. رویا30 می‌گه:

  سلام ممنون از مطالب جالبتون بسیار مفید بودوروشنگرکاش اقایون هم این سایتها را یه سری بزنن!مثلا من تو رابطه ام خیلی سکس دهانی دوس دارم اما همسرم زیاد برام انجام نمیده شاید تو این۵سال ۵بار انجام داده اونم به اصرار من اماهمون ۵بار دیونه شدم تواوج بودم دلم میخواست سرش حداقل هته ای ۲بار لای پام بره وساعتها بمونه باورکنیدبزور سرش ازاد میکرد اخ که چه حسی خوبی بود ممنون

 74. asghar می‌گه:

  ممنون از مطالب خوبی که در سایت قرار دادید.متشکرم

 75. slp می‌گه:

  با سلام وعرض خسته نباشید.بی نهایت سپاسگزارم واقعا مطالب شما عالی وکامل بود

 76. اصکان می‌گه:

  از راهنمایی شما در مورد نقطه جی سپاسگزارم
  من با همسرم توافقا روش شما رو امتحان کردیم، نقطه جی رو پیدا کردیم،و الان لذتی که در سکس داریم دو چندان شده و تمایلمون هم در هفته خیلی زباد شده . ممنون

    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.