KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

ماجرای بازی حامد کمیلی در فیلم هالیوودی و بالیوودی

ماجرای بازی حامد کمیلی در فیلم هالیوودی و بالیوودی

ماجرای بازی حامد کمیلی در فیلم هالیوودی و بالیوودی

 

در روزهای گذشته اخباری مبنی بر حضور حامد کمیلی در یک پروژه خارجی و خروج همیشگی او از کشور شنیده می شد. خبری که مدتی حاشیه هایی ایجاد کرد و بازخوردهایی میان  سایت های دیگر داشت. تا روز گذشته که برادر این بازیگر گفت حامد کمیلی اکنون خارج از کشور است و  در حال تصمیم گیری نهایی برای حضور در این فیلم  است. فیلمی که گفته می شد اگر کمیلی در آن بازی کند دیگر نمی تواند در سینمای ایران به فعالیتش ادامه دهد. کمیلی اما امروز وارد تهران شد و دقایقی پیش در سینما آفریقا فیلم اخلاقتو خوب کن مسعود اطیابی را با مردم تماشا کرد و  گفت.

من دیشب از سفر برگشتم و حضور در آن پروژه را کنسل کردم. کمیلی در ادامه گفت: قرار بود در این پروژه حضور داشته باشم اما ارشاد اعلام کرد در صورتی که این پروژه را بازی کنم دیگر اجازه ورود به ایران به من نمی دهند. بخاطر همین قضیه مذاکراتی انجام شد و سازندگان دیدند بعضی از سکانسها را نمی توانند حذف کنند. وی درباره این پروژه گفت: مشخصات کامل پروژه در سایت کمپانی میرامکس هست. یک کار مشترک بین هند و آمریکا و کار مشترک هالیوود و بالیوود بود و به لحاظ شرایط قصه احتیاج به بازیگر خارجی داشت. ولی متاسفانه فعلا با تهدید ارشاد امکانش فراهم نیست.

خبرنگار ما برای پیگیری صحبت های کمیلی با علیرضا سجاد پور مدیر اداره نظارت و ارزشیابی تماس گرفت. سجادپور اعلام کرد کاملا از این قضایا بی خبر است و اطلاع ندارد کمیلی درباره چه صحبت می کند.


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات