KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

نکاتی آرایشی برای صورت هایی با پوست چرب

نکاتی آرایشی برای صورت هایی با پوست چرب

نکاتی آرایشی برای صورت هایی با پوست چرب

 

دانستن نکته های آرایشی برای افرادی که پوست چرب دارند مخصوصا در فصل تابستان بسیار ضروری است . داشتن پوست چرب در تابستان مشکلاتی مانند (عرق کردن که آرایش را نا زیبا می کند) ، را به وجود می آورد به این دلیل است که باید این نکات را بدانید .
 
۱ . پاک سازی روزانه پوست : هر روز پوست خود را شستشو دهید و از آن غفلت نکنید . این کار مخصوصا برای تابستان که هوا گرم است ، کاری بسیار ضروری است .
 
۲ . رطوبت سازی پوست : هر پوستی حتی پوست های چرب هم به رطوبت نیاز دارند .
 
۳ . یکی از بهترین انواع آرایش برای پوست های چرب قبل از استفاده از کرم پودر و سایه زدن لایه ای نازک از کرم پودر (آستر اولیه) روی پوست صورت است . این آستر باعث می شود که آرایش صورت دوام بیشتری داشته باشد .
 
۴ . در فصل تابستان به پنکیک پودری بیشتری نیاز دارید ، چون پوست مرتبا عرق می کند . پس لایه ای ضخیم از پنکیک پودری به پوست خود بزنید .
 
۵ . آیا احساس گرما و عرق دارید ؟ گرما و عرق برای آرایش خانم ها مخصوصا آن هایی که پوست چرب دارند مناسب نیست و ظاهر پوست را بد جلوه نشان می دهد . پوست خود را قبل از آرایش کردن با آب سرد اسپری کنید تا گرمای پوستتان کاهش پیدا کند . این کار باعث می شود تا آرایشی زیبا داشته باشید.

۶ . از لوازم آرایشی براق کننده پوست که ظاهر را روشن و درخشان می کند هرگز استفاده نکنید چون باعث چرب تر شدن پوست می شود .

 

منبع : بروزترین ها


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات