KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

علی دایی: یک عمله پول را بالا کشیده، اسم من را در دادگاه می آورد

اختلاس بیمه ایران

علی دایی: یک عمله پول را بالا کشیده، اسم من را در دادگاه می آورد

 

علی دایی در خصوص ادعای یکی از متهمان اصلی اختلاس بیمه ایران در خصوص اینکه قصد داشتند زمینی را به وی بفروشند، گفت: این ادعا‌ها آنقدر احمقانه و بی‌مورد است که من به خودم اجازه نمی‌دهیم در مورد اینچنین موارد صحبت کنم. آنقدر در این مملکت سالم زندگی کرده‌ام و تاکنون هم روی پای خودم ایستاده‌ام که نیاز نداشته باشم یک ریال مال حرام بخورم و کوچک‌ترین مشکلی داشته باشم.

به گزارش کم نظیر به نقل از سه نسل، وی ادامه داد: یک عمله پول مردم را بالا کشیده و اسم من را در دادگاه اتهاماتش به زبان می‌آورد، شما نگاه کنید خبرگزاری‌هایی که به این موضوع آب و تاب داده‌اند ریشه‌شان به کجا وصل می‌شود. ببینید از کسانی که بازجویی می‌کنند قبلا چه کاره بوده‌اند و توجه داشته باشید. اصل ماجرای اختلاس‌ها به چه کسانی بر می‌گردد. بروند روی اصل کاری‌ها کار بکنند و اینکه روزی بخواهند که چنین انگ‌هایی را به علی دایی بزنند باید آرزویشان را به گور ببرند.

علی دایی افزود: مطمئن باشید اگر تا الان کوچک‌ترین مساله‌ای از علی دایی ببینند تا حالا هزار دفعه آن را کله پا کرده بودند اما من سالم زندگی کرده‌ام و سالم زندگی می‌کنم و سالم هم زندگی خواهم کرد و آقایانی که اسم من را مطرح می‌کنند می‌خواهند ماجرا را از مسیر اصلی دور کنند وگرنه تمام مردم می‌دانند عوامل اصلی اختلاس چه کسانی هستند و چه کسانی به این آقایان اختلاس‌گر پول داده‌اند و شرایط را برایشان فراهم کرده‌اند اما الان با آن‌ها کاری ندارند.

وی که با ایلنا گفتگو می کرد،تصریح کرد: متاسفانه اسم بردن از من در دادگاه اختلاس یک کار سیاسی بود که علی دایی به دلیل اینکه خودش را از سیاست کنار کشیده می‌خواهند با چنین مواردی حاشیه‌سازی کنند اما کوچک‌ترین نسبت را هم نمی‌توانند به من بدهند.

دایی تاکید کرد: من ۱۵سال است کار اقتصادی در ایران و خارج از ایران انجام می‌دهم اما جالب است بدانید در این مدت حتی یک بار هم وام نگرفته‌ام و اینطور انگ‌ها به علی دایی نمی‌چسبد و آنها می‌خواهند ذهنیت مردم را نسبت به من تغییر دهند. کلیه اختلاس‌گران از طرف آدم‌های شناخته شده‌ای ساپورت می‌شوند. مردم هم آنها را می‌شناسند. این چیز‌ها به دایی نمی‌چسبد. دایی رو پای خودش ایستاده و یک ریال هم از این پول‌ها نخورده است.

 

منبع : انتخاب


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات