KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

زمان طرح ترافیک و زوج و فرد در ماه مبارک رمضان

طرح ترافیک

زمان طرح ترافیک و زوج و فرد در ماه مبارک رمضان

 

درایام ماه مبارک رمضان طرح ترافیک و زوج و فرد از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۶ خواهد بود.

 

با توجه به نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان پلیس تهران اقدامات و تسهیلات ترافیکی را برای روزه داران در نظر گرفته است به طوری که محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک در این ایام از ساعت ۷ صبح تا ۴ بعد از ظهر برقرار خواهد بود و مردم در ساعت های غیر از آن به راحتی می توانند در سطح شهر تردد کنند.

نیروی انتظامی اعلام کرد از آنجایی که در ماه رمضان،روزها این اصناف فعالیت ندارند از اذان مغرب تا سحر می توانند فعالیت صنفی خود را ادامه دهند این در شرایطی است که عوامل انتظامی ما در سطح شهر برای تأمین امنیت آنان حضور دارند.همچنین رستوران ها و صنوف مشابه آن در ایام ماه مبارک رمضان می توانند از اذان مغرب تا ساعت ۱ بامداد فعالیت کرده در شرایطی که در طول روز مجوز فروش مواد غذایی را ندارند.

 

رستوران هایی در طول روز می توانند مواد غذایی را ارائه کنند که از پلیس اماکن مجوزهای لازم را دریافت کرده باشند. مجموعه های ورزشی، طباخی ها و حلیم فروشی ها می توانند تا ساعت ۳ صبح به فعالیت های خود ادامه دهند.

 

همچنین از آنجایی که شب ها مراسم هایی را در طول ماه مبارک رمضان هیئت های مذهبی برپا می کنند عوامل ترافیکی برای تردد آسان مردم در خیابان ها حضور به عمل خواهند آورد و گشت های کلانتری و یگان امداد برای کاهش سرقت محلات حضور خواهند یافت.

 

تمام هیئت های بزرگ مذهبی که قصد برپایی مراسم دارند باید با پلیس امنیت ارتباط برقرار کرده و مجوزهای لازم را کسب کنند تا ما از نظر ترافیکی و انتظامی پوشش دهی لازم را به آنها داشته باشیم.


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات