KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

آغاز ثبت‌نام مسکن ویژه پایتخت نشینان از عید فطر

مسکن ویژه پایتخت

آغاز ثبت‌نام مسکن ویژه پایتخت نشینان از عید فطر

 

معاون عمرانی استاندار تهران از آغاز ثبت‌نام مسکن ویژه برای متقاضیان از عید فطر خبرداد و گفت: بر اساس این طرح ۱۰۰ هزار واحد با شرایط خاص در چندین نقطه تهران احداث و به متقاضیان واجد شرایط اعلام می‌شود.

محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار«شهری » ایسنا، با بیان اینکه این واحدها در متراژ ۶۵ تا ۱۱۰ متری احداث می‌شود، اظهار کرد: قیمت زمین‌های این مسکن ۷۰۰ هزار تومان و قیمت ساخت آن نیز ۷۰۰ هزارتومان در نظر گرفته شده لذا این مسکن با متری یک میلیون و ۴۰۰ هزارتومان به متقاضیان واگذار خواهد شد و با توجه به امکانات تعریف شده و احداث در شهر تهران قیمت تمام شده آن بیشتر از مسکن مهر است.

 

وی با بیان اینکه این واحدها به صورت مجتمع یا برج‌های مسکونی احداث می‌شوند افزود: در جایابی‌ها «تهرانپارس»، «تهرانسر» و «حکیمیه» نهایی شده‌ و ساخت نخستین واحدهای این پروژه در تهرانپارس آغاز و در حال حاضر احداث یک پروژه ۱۰ هزار واحدی در تهرانپارس کلید خورده است.

 

به گفته معاون عمرانی استاندار تهران شرایط و نحوه واگذاری این نوع مسکن از سوی مسکن و شهرسازی استان تهران و در عید فطر اعلام می شود لذا هیچ کجا هیچگونه ثبت‌نامی برای این مسکن‌ها صورت نمی‌گیرد و شهروندان باید مراقب سوء‌استفاده افراد سودجو باشند.

 

به گفته محمودی متأهل بودن، سابقه سکونت ۱۰ ساله در تهران و عدم استفاده از تسهیلات بانکی برای خرید مسکن برخی از شرایط متقاضیان برای ثبت‌نام در این نوع مسکن است.


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات