KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

روش های موثر برای بزرگ شدن سینه ها

بزرگ کردن سینه

روش های موثر برای بزرگ شدن سینه ها

 

روشی که اکنون بررسی می کنیم یکی از روشهای ساده و مطمئن و اثبات شده است.

این روش برای خانمهایی مناسب است که رشد پستانهایشان به حداکثر خود رسیده باشد. معمولاْ بسیاری از دختران پس از اتمام رشد پستانها در پایان دوران بلوغ، پستانهایی کوچک نسبت به جثه خود دارند که این می تواند موجب افسردگی و ناراحتی آنها شود چرا که اکثر دختران مایلند پستانهای بزرگ، خوش ترکیب، متناسب و رو به جلو داشته باشند و نه کوچک و آویزان.

 

۱-ماساژ سینه  در حالت خوابیده

برای بزرگ شدن پستان در این روش شما باید کرست خود را باز کرده و پستانهایتان را آزاد کنید و کاملاْ به حالت افقی قرار بگیرید، (بهترین حالت وقتی است که شب می خواهید بخوابید) سپس کف دستان خود را یعنی کف دست راست را روی پستان راست و کف دست چپ خود را روی پستان چپ بگذارید و به آرامی شروع به مالیدن پستانها کنید به طوریکه دو پستان را در جهت مخالف با یکدیگر و خیلی آهسته و آرام حرکت دهید و بمالید. می توانید هر شب ۱۰ الی ۱۵ دقیقه این عمل را انجام دهید و در مدت تقریباْ کوتاهی مثل ۶ ماه نتیجه مطلوب آنرا مشاهده کنید که روشی خوب و موثر در عین حال بی خرج و زحمت است. البته روش های علمی و پیشرفته جدید مانند استفاده از دستگاه وکیوم تاثیر بالایی داشته و زودتر نتیجه می دهد.

 

۲-تمرینات صورت
سعی کنید روزی بیست بار با انقباض ماهیچه های گردن ماهیچه پکتورالیس بزرگ (ماهیچه واقع در زیر پستانها) را نرمش دهید. تمرین دیگر تلفظ حرف «ایکس»، آنهم با باز کردن هر چه بیشتر دهان است. انجام این تمرین روزی ۲۰-۱۰ بار  توصیه می شود.

 

۳-از گرما خودداری نمایید
حرارت حاصل از تابش آفتاب و یا آبتنی با آب داغ موجب منبسط شدن رگها و کند شدن جریان خون در رگهای سینه می شود؛ از طرفی قبلاً نیز اشاره شد که قرارگیری در معرض نور شدید آفتاب باعث پیری پیش از موعد پوست، زایل شدن رشته های الاستیک و در نتیجه چروکیده شدن آن می شود.

از این رو توصیه می شود سینه های خود را از حرارت شدید بدور نگه دارید و سعی کنید با آب خنک پستانها را مالش داده و با تحریک جریان خون در رگها، بافت آنها را تقویت کنید. یک دوش دو دقیقه ای آب سرد برای سینه های کوچک و سه دقیقه ای برای سایز بزرگ توصیه می شود. دوش آب سرد گردش خون در رگها را سرعت بخشیده و به دفع توکسین ها (مواد سمی) کمک می کند.

 

توجه: در انجام این تمرینات از یک دوش استفاده کنید و سینه ها را با یک حرکت چرخشی مالش دهید. در صورت عدم دسترسی به دوش می توانید با یک لیف ابری بزرگ آب سرد را کم کم روی سینه بریزید و آن را بمالید.

 

۴-انقباض سیــنه ها روش اول

هر دو دست رو از منطقه آرنج به هم قفل کنید
یعنی با دست راست آرنج دست چپ و با دست چپ آرنج دست راست را بگیرید
بعد دستها را به سمت هم محکم فشار بدهید و تا ۶۰ شماره بشمارید و رها کنید و چند دقیقه بعد دوباره اینکار را تکرار کنید. درطول روز اگر تا ۱۵ یا حتی ۲۰ بار اینکار را تکرار کنید و عضلات زیر بغل و سیــنه را کاملا منقبض کنید و نگه بدارید بعد از گذشت دو هفته میبینید چقدرسیــنه ها خوش فرم و سفت شده ای دارید.

 

۵-انقباض روش دوم

این روش هم مثل روش بالایی فقط نحوه گرفتن دست فرق میکند.
هر دو دست را مشت کرده و مقابل هم مشتها را به سمت هم فشار بدهید.
یعنی مشت دست راست و دست چپ به سمت هم فشار داده شود وعضلات زیر بغل و سیــنه ها را منقبض کنیدتا ۶۰ بشمارید و رها کنید.
این روش را هم مثل روش بالایی روزی ۱۵ تا ۲۰ بار تمرین کنید.

 

۶-استفاده از ماساژ روزانه

سینه ها را آزاد کرده و  روی تخت صاف یا زمین دراز بکشید با دست راست سیــنه چپ را در دست بگیرید و با نوازش از طرفین به سمت نوک سیــنه انرا خیلی آرام ماساژ دهید.
با نوک انگشتان به صورت دورانی از نوک سیــنه تا طرفین حرکت کنید.
بعد همین حرکات را کمی محکم تر انجام بدید طوری که فشار را احساس کنید.
یادتان باشه کاری با نوک سیــنه نداشته باشید و فقط روی عضلات سیــنه تمرکز کنید.
سیــنه را با دست محکم فشار بدید انگار که دارید آب لیمو میگیرید و رها کنید. این کار رو تا ۱۰ بار انجام بدید.
ولی یادتون باشه هرگز فشار را زیاد نکنید که درد ایجا شود.
ماساژ باید برای شما لذت بخش و آرام کننده باشد.
حالا همین کارها را با دست چپ برای سیــنه راست انجام بدید.
هنگام ماساژ میتونید از روغن خراطین استفاده کنید.

 

۷-استفاده از کرمهای حجم دهنده روز و شب که مخصوص اینکار تهیه شدند

من مصرفشان را  به شما توصیه نمیکنم چون اثر چندانی ندارند وحتی ممکن است نوع تقلب آنها عوارض بعدی ایجاد کند.

 

۸-استفاده از قرص های ضد بارداری ( ال دی.اچ دی. ژاسمین و …)

البته اگر به مدت ۶ ماه ( ۶ دوره ۲۱ روزه ) از هر کدام از این قرصها ( مخصوصا ژاسمین ) استفاده کنید یک تا ۳ سایز رشد سیــنه خواهید داشت ولی عوارض این داروها را از یاد نبرید. ( افسردگی، دلدرد، سر درد، سر گیجه، تنبلی تخمدان و… )

 

۹-مصرف ویتامین E

( روزی یک عدد به مدت ۱۵ روز ) بعد ۱۵ روز استراحت بدهید دوباره شروع به خوردن کنید اینو میگم چون ممکنه ویتامین E زیادی هم براتون ضرر داشته باشد و باعث پرخوری و چاقی بشود.( مشورت با پزشک )

 

۱۰-انجام ورزش باتر فلای ( باز و بسته کردن دستها به طرفین سیــنه با سرعت و قدرت ) درباشگاههای بدن سازی دستگاه باتر فلای موجود است اگر باشگاه نمیروید ، میتوانید در منزل دستها رو به طرفین سیــنه باز و بسته کنید.

 

شنا 

 

۱۱-شنا: شنا یکی از ورزشهای مناسب برای سینه هاست، بخصوص شنای قورباغه، آنهم بدلیل این که ماهیچه های پشت و سینه را وادار به مقاومت در مقابل فشار آب می کند. در واقع فشار آب خود نوعی ماساژ فوق العاده برای سینه ها حساب می شود. برای تمرین بیشتر می توانید پاها را در کف استخر بگذارید تا جایی که آب شانه هایتان را بپوشاند. دستها را بالا برده و آهسته در جلوی خود پایین آورید. ۱۰ بار این عمل را تکرار کنید. این عمل تاثیر بالایی در سفت شدن و فرم سینه خواهد داشت.

 

۱۲-استفاده از کرمها و روغنهای مخصوص سینهاستفاده از کرمهای مخصوص علی رغم تبلیغات گاه اغراق آمیزشان شاید معجزه ای در پستانها ایجاد نکنند . استفاده از عصاره های گیاهی و روغنهای طبیعی و یا بیولوژیکی روی سینه ها علاوه بر اینکه ما را به ماساژ سینه ها وادار می سازند، نقش بسزایی در حفظ رشته های کشسان سینه دارد.

 

توجه : هنگام قرار گرفتن در نور آفتاب نیز سعی کنید برای حفظ پوست از مضرات اشعه ماورای بنفش از کرمهای ضد آفتاب استفاده نمایید. پس از هر بار دوش گرفتن بدن خود را با لوشن های مخصوص نرم و مرطوب کنید تا پوست رطوبت از دست داده خود را باز یابد.

دستورات لازم برای حفظ زیبایی پستانها :۱-تغذیه و پرورش اندام به طور علمی ۲-هیدروتراپی سرد ( ماساژ با آب سرد) ۳-ماساژ با وغنهای ویژه
۴-انتخاب صحیح سوتین ( متناسب با اندازه پستان به نحوی که سینه ها تحت فشار نباشند )

 

منبع: جنسی نیوز


 1. سارا می‌گه:

  سلام ببخشید شما راه حلی غیر از جراحی برای درمان سینه های نامتقارن می دانید؟ مثلا چه کارکنم سینه کوچکتر هم سایز سینه بزرگتر شود؟

  k1 پاسخ در تاريخ آذر ۹ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ:

  سلام , نامتقارن بودن سینه اگه چندان تفاوت نداشته باشه کاملا طبیعی هست چون نیمه راست بدن انسان با نیمه چپ آن گرچه در ظاهر مشابه و متناسب بنظر می رسد ولی در واقع کاملاً متقارن نیست. این پدیده در مورد پستانها نیز صدق می کند. وجود دو عضو جفت متقارن در بدن بسیار نادر است.۹۹،۹% سینه های زنان با هم متقارن نیستند؛ بدین معنی که هر کدام دارای مقدار متفاوتی از چربی، بافت پیوندی، لوبها و دیگر اجزای تشکیل دهنده آنها می باشند. نوک پستانها نیز می تواند دارای تفاوتهایی در سایز، رنگ و برجستگی یا فرورفتگی باشد.

  اما اگه تفاوت سایز سینه هاتون زیاد هستش و خیلی براتون مهم شده این قضیه میتونید از دستگاه بادکش برای سینه ی کوچک خود استفاده کنند تا هم اندازه شوند البته این دستگاه بادکش با نام های : (دستگاه وکیوم سینه یا دستگاه بزرگ کننده سینه هم به فروش میرسه …)

 2. سارا می‌گه:

  واقعا ممنون از راهنماییتون. ببخشید میخواستم بدونم درمان با وکیوم قطعی و دائمیه یا با قطع کردنش سینه به سایز اولیه برمیگرده؟ سرطان زا نیست؟

  k1 پاسخ در تاريخ آذر ۹ام, ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ:

  اینکار دقیقا مثل استفاده از سوتین اسفنجی یا … است که باعث کوچیک شدن یا بزرگ شدن سینه در استفاده میشه , نه به حالت عادی بر نمیگرده در حالت عادی و گزارشی مبنی بر سرطان زا بودن تا حالا ارائه نشده , شما میتونید با استفاده از طب سنتی و ورزش هایی خاص هم اینکارو بکنید …

 3. سارا می‌گه:

  مثلا چه ورزشی؟ همه ورزش ها با دو دست و برای هر دو سینه انجام میشه و تأثیرش روی هر دو سینه س،ببخشید هی سوال می پرسم انقد ذهنم درگیرش شده که دو ساله افسرده شدم و هیچ کرمی هم جواب نداده

  k1 پاسخ در تاريخ آذر ۱۱ام, ۱۳۹۱ ۱:۴۸ ق.ظ:

  از کرم برای بزرگ شدن استفاده نکنید چون همشون الکی ان و فقط برای پر کردن جیب یه سری سود جو ساخته شدن , برای ورزش هم یه مطلب میزارم شما فکر کنم بهتر باشه از دستگاه بادکش که گفتم استفاده کنید …

 4. مونا می‌گه:

  سلام خسته نباشید. من ۲۵ سالمه سینه های بزرگی دارم سایز ۸۵ شوهرم از این بابت ناراضی هست واین قضیه منو ناراحت کرده. لطفا به من بگید ازچه سوتینی استفاده کنم چون شنیدم سوتین اسفنجی کوچک میکنه.ممنون جواب رو به میلم بفرستید.

  k1 پاسخ در تاريخ آذر ۱۳ام, ۱۳۹۱ ۱:۵۷ ق.ظ:

  سلام , یه سری سوتین کوچک کننده سینه در بازار موجود هست که به خاطر عوارض زیادش پیشنهاد میکنم ازشون استفاده نکنید , میتونید با ورزش های خاص سینه هاتون رو کوچیک کنید , سوتین کمک زیادی به کوچک کردن سینه ها به شما نمیکنه البته این راه ها به جز عمل جراحی کوچک کردن سینه هاست …

 5. مونا می‌گه:

  سلام ممنون از این که جواب سوالم رو دادید اما من حدود ۲ماه هست که ورزش انقباض سینه رو انجام میدم ولی تاثیری ندیدم. عمل جراحی نمی تونم انجام بدم چون هنوز بچه ندارم امکان داره با طناب زدن کوچک بشن؟ اگر عمل جراحی انجام بدم بعد برام مشکلی پیش نمیاد؟ ممنون میشم بازم سوالم رو جواب بدین ببخشین که سوالام زیاد شد آخه خیلی دارم اذیت میشم چون هیکلم خوبه سینم به هیکلم نمیخوره وزنم ۶۵ هست.

  k1 پاسخ در تاريخ آذر ۱۳ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ:

  سلام , مشکل اینجاست که بدون عمل جراحی شما نیاز به صبر و تلاش دارید چون کوچک یا بزرگ کردن سینه یا هرجای دیگر بدن با ورزش نیاز به صبر داره البته میتونید با رفتن به یه باشگاه بدنسازی خوب و مشورت با یه مربی خوب زودتر و راحت تر به نتیجه برسید , در مورد جراحی باید بگم که اگه توسط یه متخصص و جراح خوب عمل شوید عوارضش به حداقل ممکن میرسه و هر جراحی زیبایی به هر حال میتونه عوارضی داشته باشه ولی جراحی همیشه راه آخره …

 6. مونا می‌گه:

  سلام. من حدودا ۵ماه هر روز به باشگاه می رفتم و با گرفتن یه برنامه از مربیم ورزش میکردم اما تاثیری ندیدم. چون از ورزش کردن نتیجه ای ندیدم میخوام با کمک گرفتن از راهنمایی های شما راه دیگری امتحان کنم. میشه خواهش کنم در مورد ژل کوچک کننده توضیح بدین اینکه آیا تاثیری داره یا نه؟ آیا عوارض بدی دارد؟ وممنون میشم اگه یه مارک خوب از این ژل بهم معرفی کنید. تشکر میکنم از این که با حوصله جواب سوالاتم رو میدین.

  k1 پاسخ در تاريخ آذر ۱۵ام, ۱۳۹۱ ۱:۲۰ ق.ظ:

  سلام, نه متاسفانه ژل باعث کوجک شدن سینه هاتون نمیشه بیشتر جنبه تبلیغاتی دارن , جراحی هم اگه پوستتون حساس باشه ممکنه جای جراحس روی پوستتون بمونه …

 7. فهیمه می‌گه:

  سلام ببخشید می خواستم بدونم راسته که ماساژ سینه با روغن رازیانه باعث بزرگ شدنش میشه؟ یعنی تو شش ماه جواب میده؟ با تشکر

  k1 پاسخ در تاريخ آذر ۲۴ام, ۱۳۹۱ ۱:۳۲ ق.ظ:

  سلام, بله اما نه فقط ماساژ سینه با رازیانه بلکه خوردن دمکرده رازیانه با انجام بادکش باعث بزرگ شدن سینه ها میشه و اگر به سایت سر بزنید سعی میکنم آموزش بزرگ کردن سینه ها به روش طب سنتی رو براتون بزارم … موفق باشید .

 8. happy می‌گه:

  چرا جواب سوال منو ندادین خوب؟؟؟؟ در مورد تعداد مصرف ویتامین eو فواصل زمانی مصرف آن سوال پرسیده بودم

  k1 پاسخ در تاريخ آذر ۲۹ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ:

  دوست عزیز من نظر شمارو ندارم ؟ مقدار ذکر شده ! : روزی یک عدد تا ۱۵ روز میخورید بعد ۱۵ روز نخورید دوباره شروع کنید …

 9. happy می‌گه:

  سلام! خوب یعنی منظورتون اینه که بعد از ۱۵روز که مصرف شد یک وقفه ۱۵روزه
  ایجاد کنیم بعد از روز۳۱دوباره مصرف کنیم دیگه آره؟منظورتون اینه دیگه؟راستی این سایت تازه ساخته شده؟تا محالا ندیده بودمش

  k1 پاسخ در تاريخ آذر ۲۹ام, ۱۳۹۱ ۱:۰۷ ب.ظ:

  سلام, بله دقیقا به همین صورت هستش که خودتون گفتید , سایت ۱ ساله که فعالیت داره و در خدمت دوستان هستیم … موفق باشید …

 10. happy می‌گه:

  وباز هم سلام ییک سوال دیگه ام داشتم من یک چن د وقتیه میرم بدن سازی و مطمءنم تاسیری خوبی میذازه فقط می خاستم بدونم تا کی باید این حرکات باتر و پوش آپو … ادامه داد حدودا چند ماه زمان میبره.از اینکه جواب سوالامو دادین بی نهایت سپاس

  k1 پاسخ در تاريخ دی ۱ام, ۱۳۹۱ ۲:۲۵ ق.ظ:

  سلام, به خیلی چیزا مربوط میشه از جمله برنامه غذایی و برنامه ورزشی که بهتون دادن برای راهنمایی در مورد این قضیه بهتره از مربی خودتون که برنامرو براتون نوشته کمک بگیرید چون به وضعیت بدنی و برنامتون بیشتر مسلط هستش … موفق باشید .

 11. هانیه می‌گه:

  ba salam man size sine ham 75 hast mikham faghat hajm biyare aya badkesh monasebe in kar ast va zarar nadare?

  k1 پاسخ در تاريخ دی ۳ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ:

  سلام , بله مناسب حالت دادن به سینه می باشد و یکی از کاربرداش هم همینه … , خیر مشکلی برای سینتون ایجاد نمیکنه …

 12. happy می‌گه:

  Thanks alot……

 13. هانیه می‌گه:

  ba salam .man sayze sinam 75 mikham 80 beshe che modat bayad badkesh anjam bedam ta be sizse delkhaham beresam aya harroz bayad badkeshe sinaro anjam bedam?mamnon misham az rahnamaiton
  va sotiyane abri sina ro kochik mikone?

  k1 پاسخ در تاريخ دی ۱۵ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ:

  سلام به این مطلب مراجعه کنید به طور کامل توضیح داده شده است :

  http://www.kamnazir.com/15604/%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B7%D8%A8-%D8%B3%D9%86%D8%AA%DB%8C.html

  استفاده طولانی مدت از سوتینهای ابری به دلیل عدم تهویه کافی هوا در دوطرف بافت سوتین مناسب نیست و همین عدم تهویه و تعرق در سمتی که با بدن در تماس هست میتونه باعث آسیب به بافت و غدد پستانی بشود که آسیبهای جدی در پی خواهند داشت.توصیه میشه اگر از سوتینهای ابری استفاده میکنید حداقل ۱۲ ساعت در شبانه روز (و مخصوصا زمان خواب شب ) و برای سوتینهای پارچه ای حداقل ۸ ساعت از اونها استفاده نکنید تا بافت بدن فرصت کافی برای تبادل اکسیژن داشته باشه.

 14. happy می‌گه:

  عزیزمی!!یکم سر بسته تر سوال میکردی بد نبودا!!من نمی فهمم اینا چه طوری
  روشون میشه با با شرمی گفتن خجالتی گفتن………ای بابا

 15. الهه می‌گه:

  سلام من ۲۳ سالمه و وزنم ۴۴ کیلویه ولی سینه هام کوچیکه می خواستم بدونم که میتونم از دستگاه وکیوم سینه استفاده کنم؟ عوارض نداره ؟ آیا بعد از ۲ یا۳ ماه همیشه باید استفاده کنم یا لازم نیست؟ دوباره به حالت اول بر نمی گرده؟ یه توضیح می دید لطفا؟؟؟

  Mohammad پاسخ در تاريخ بهمن ۲۴ام, ۱۳۹۱ ۱:۲۶ ق.ظ:

  سلام
  بله میتونید از دستگاه وکیوم استفاده کنید , این مطلب رو مطالع کنید تا به جواباتون برسید :

  http://www.kamnazir.com/15604/%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%d8%b3%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%a7-%d8%a8%d9%87-%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%b7%d8%a8-%d8%b3%d9%86%d8%aa%db%8c.html

 16. لیلی می‌گه:

  سلام، ببخشید منظورتون از بادکش چی هستش.من سینه های بسیار کوچیکی دارم ۲۳ ساله هستم. با وزن متناسب.ممنون میشم کمکم کنید

  k1 پاسخ در تاريخ فروردین ۱۷ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ب.ظ:

  سلام, منظور دستگاه وکیوم سینه هستش …

 17. لیلی می‌گه:

  میخواستم بدونم عواقب استفاده از وکیوم چی هستش؟

 18. شهره می‌گه:

  salam bebakhshid man sineham kheyli gheyre motegharen hastan tafavoteshon besiyare khastam bbinam moshkele khasiye?

  Mohammad پاسخ در تاريخ خرداد ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۲:۳۴ ب.ظ:

  سلام دوست عزیز
  اگر این تفاوت از اول وجود داشته خیر مشکلی ندارد ولی اگر این مشکل یکدفعه به وجود آمده باید به پزشک مراجعه شود…

 19. فاطیما می‌گه:

  من سینم بزرگه ولی نوک ندارد چه کنم؟

  Mohammad پاسخ در تاريخ خرداد ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ق.ظ:

  با سلام
  نوک پستان صاف یا فرو رفته مشکلی است که در خانمها (و آقایان) به دلیل کوتاهی مجرای شیری بوجود می آید. این مجرا از دیواره قفسه سینه شروع میشود وتا نوک پستان امتداد دارد. هر چه این مجرا کوتاهتر باشد تورفتگی نوک پستان هم بیشتر خواهد بود. پزشکان پستانهای تورفته را به سه دسته تقسیم می کنند:

  درجه ۱: با کشیدن یا نیشگون ملایم نوک پستان براحتی بیرون می آید و تا مدتی هم بیرون می ماند.

  درجه ۲: نوک پستان به سختی بیرون می آید و خیلی سریعتر به داخل برمی گردد.

  درجه ۳: تقریبا نمی توان به شیوه های فیزیکی نوک پستان را بیرون آورد.

  بین ۱۰ تا ۲۰ درصد از خانمها پستانهای فرورفته دارند و این مساله هیچ مشکلی هم ایجاد نمی کند و کاملا طبیعی است. در عین حال اگر جهت زیبایی می خواهید نوک پستان برجسته داشته باشید، چند راه درمان هست:

  در مورد فرورفتگی درجه ۱ می توانید هر روز دستهایتان را با آب گرم بشوئید و چند دقیقه هاله اطراف نوک پستان را با دست نوازش کنید. تکرار این عمل می تواند مشکل را در دراز مدت حل کند.

  در مورد فرورفتگی درجه ۱ و ۲ می تواتید از داروخانه قیف پستان بخرید. این قیف پلاستیکی که معمولا برای مادران شیرده استفاده می شود، روی پستان واقع شده و باعث تحریک و ماساژ نوک پستان و بیرون آمدن آن می شود. از این روش بیش از ۶ هفته استفاده نکنید.

  در مورد فرورفتگی درجه ۳ تنها راه جراحی است. جراحی نوک پستان بسیار ساده است و چند روش دارد. در معمولترین روش دو برش کوتاه دو طرف نوک پستان ایجاد می کنند و بافتهای نگهدارنده وتعدادی از مجاری شیری را قطع می کنند تا نوک پستان آزاد شده و بالا بیاید. این روش گاهی باعث خلل در شیردهی نوزاد می شود.

  در ضمن توجه داشته باشید که نوک پستانی که بیرون است و بعدا در سن بالا تورفته می شود می تواند نشانه سرطان پستان باشد.

 20. masoumeh می‌گه:

  من نوک سینم فرورفته است ممکنه شوهرم خوشش نیاد چیکار کنم؟

  Mohammad پاسخ در تاريخ مهر ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۷:۳۷ ب.ظ:

  سلام
  فکر نمیکنم مورد به این کوچیکی برای طرف مقابلتون مهم باشه اما میتونید این مورد را با طرف مقابلتون در میان بزارید …

 21. بهار می‌گه:

  ایا‏ ‏ایروبیک‏ ‏واسه‏ ‏کاهش‏ ‏سایز‏ ‏سینه‏ ‏تاثیر‏ ‏داره‏ ‏؟خواهش‏ ‏میکنم‏ ‏جواب‏ ‏سوالمو‏ ‏بدین‏ ‏ممنون

  Mohammad پاسخ در تاريخ اسفند ۲۲ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ:

  با سلام
  بله , دوست عزیز پاسخ کامل سوالتون به لینک زیر مراجعه کنید:

  http://www.kamnazir.com/17811/%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%85-%D9%87%D8%A7.html

    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.