KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

آموزش بزرگ کردن سایز آلت تناسلی به روش پنیمور

afzayesh 300x200 آموزش بزرگ کردن سایز آلت تناسلی به روش پنیمور

آموزش بزرگ کردن سایز آلت تناسلی به روش پنیمور 

 

روش پنیمور به عنوان یکی از معتيرترین روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی در دنيا ميباشد . این روش که بر پایه یکسری تمرینات مخصوص روزانه بنا شده است ، در حقيقت بي عارضه ترین روش محسوب ميشود . این روش سالهاست که در کشورهای آمریکایی و اروپایی استفاده ميشود .تا به امروز تحقيقات مفصلی بر روی این روش انجام شده و امروزه توسط پزشکان سکسولوژیست در سراسر دنيا توصيه ميشود.

 

مشاهده شده است که اگر این تمرینات را به دقت و بدون وقفه انجام دهيد ،معمولاً اثر آن بعد از سه هفته تا یک ماه شروع شده و تا 6ماه کامل ميشود . معمولاً بين٢ سانتيمتر به محيط آلت تناسلی اضافه / ١ تا ۵ / 3تا 10 سانتيمتر به طول و حدود ۵ ميشود.درصد موفقيت این روش تا به امروز % ٩٨ گزارش شده است .دیده شده است که بروز آثار این روش به یکسری از فاکتورهای فردی ارتباط دارد .بطور مثال سيگار باعث تضعيف آثار این روش شده و برعکس ، تغذیه مناسب و مرتب انجام دادن این تمرینات باعث تقویت این روش ميشود .

 

مطالعات نشان داده عوامل خارجی نيز ميتواند در رشد و نمو آلت تناسلی نقش داشته باشد . همانطور که ذکر شد سيگار از جمله عوامل مهم با اثر منفی بر روی این روش است . متاسفانه گزارش شده است که آلودگی هوا در نواحی شهری هم همانند سيگار دارای اثر منفی ميباشد . همچنين لباسهای زیر تنگ ، مایوهای شنا و لياسهای تنگ ورزشی مثل لباسهای سوارکاری هم اثر منفی دارند و یرعکس ورزش ، بخصوص ورزشهای پر تحرک مثل دویدن ، شنا و … اثری بسيار مطلوب بر این روش دارد .

 

روشهایی که از انجام آنها باید اجتناب کرد :

استفاده از دارو : بسياری از سایتها با استغاده از تبليغات کاذب اقدام به فروش قرص هایی برای افزایش سایز آلت تناسلی ميکنند ، باید توجه کرد که تاکنون هيچ دارویی برای  این امر ساخته نشده است و تمامی این قرصها بی تاثيرند.

 

استفاده از دستگاه مکنده : این روش که به ساکشن آلت تناسلی معروف است ، به دليل مکيدن آلت باعث رسيدن خون بيشتر به آلت تناسلی شده که این روش همراه با درد و کبودی عضو ميباشد.

 

استفاده از وزنه : این روش که در قدیم مرسوم بوده ، وزنه های مختلفی را به مدت حدودا 20 دقيقه به آلت تناسلی وصل ميکردندکه این روش باعث بيماری قانقاریا ميشود.

 

عمل جراحی : روشی کاملا خطرناک همراه با درد زیاد و احتمال مرگ !!!در این روش با استفاده از عمل جراحی پلاستيک مقداری چربی به آلت تناسلی تزریق ميکنند که علاوه بر هزینه بالای جراحی ، مدت زمان دوره نقاهت زیاد است.

 

نکته هایی در این زمينه :

* سایز آلت تناسلی در مردان بين 11 تا 15 سانتيمتر ميباشد ، همچنين استثناعاتی هم وجود دارد ولی به خاطر داشته باشيد کوچکی آلت زمانی مشکل ساز است که طول آن کمتر از 5سانتيمتر باشد و نتوان عمل نزدیکی را انجام داد ، در همين رابطه ( بزرگ بودن آلت تناسلی ) افرادی هستد که با داشتن آلتی 20 سانتی از بزرگی آن رنج ميبرند و باید اضافه کرد درصد کمی از زنان قادر به تحمل آلتی بزرگتر از 20 سانتيمتر هستند .

* این تمرینات باید بطور مستمر و پيگير انجام و با دقت به دستورات آن عمل شود تا حداکثر اثر را نشان دهد .

* اثر این تمرینات ممعمولاً در مدت کمتر از یک ماه ظاهر و تا شش ماه کامل ميشود .

* تمام این تمرینات باید 5روز در هته انجام شود و 2 روز متوالی هم استراحت کرد .

* بهتر است موهای اطراف آلت تناسلی را کوتاه کنيد .

* باید دقت کنيم هدف از این تمرینات بزرگ کردن آلت تناسلی ميباشد و نباید در اثر زیاده روی به خود آسيب وارد کنيد .

* اگر درد و یا هرگونه زخم در اثر این تمرینات انجام شد ، باید بدانيد زیاده روی کرده اید و باید استراحت کنيد تا درد برطرف شود .

* باید دارای ذهنی مثبت باشيد تا بهترین اثر را دریافت کنيد .

 

خلاصه برنامه روزانه :

١- استفاده از حوله گرم ( ١ دقيقه)

٢- تمرینات کششی ( 25 تا 30 دقيقه)

٣- تمرینات رشد و گردش خون ( ١ دقيقه)

۴- استفاده ار ماده ليز کننده

۵- تمرینات جلکينگ ( 10 تا 20 دقيقه)

۶- ماساژ و گرم کردن ( ۵ تا 10 دقيقه)

 

١- استفاده از حوله گرم

یک حوله یا پارچه تميز را انتخاب کرده و توسط گرما و یا در آب گرم آن را گرم کرده و به مدت 1دقيقه به دور آلت تناسلی بپيچيد و یا اگر ميخواهيد تمرینات را در حمام انجام دهيد ميتوانيد به مدت 30 ثانيه آلت تناسلی را زیر آب گرم نگه دارید .این کار باعث افزایش خونرسانی و الاستيسيته آلت تناسلی ميشود .هر چه خونرسانی به آلت تناسلی بهتر باشد ، رشد آن بهتر و سریعتر خواهد بود .

 

٢- تمرینات کششی

این تمرین باعث افزایش طول آلت تناسلی ميشود .افرادی که ميخواهند آلت تناسلی آنها بيشتر رشد طولی داشته باشد ميتوانند بيشتر از این تکنيک استفاده نمایند .چندین نوع تکنيک در این زمينه وجود دارد که شما ميتوانيد یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهيد . این تمرینات را ميتوانيد در حالت ایستاده و یا نشسته انجام دهيد که به شرح زیر مي باشد .نکه مهم در مورد این تمرینات این است که حتماً آلت تناسلی شل باشد ، زیرا در غير اینصورت آثار تمرینات ظاهر نخواهد شد .

 

تکنيک اول :

الف: سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگيرید Flaccid الف : در حالت استراحت یا (آنقدر محکم نگيرید که خونرسانی آن مختل شود)

ب : آلت تناسلی را بسمت جلو بکشيد تا حدی که ميتوانيد (نباید احساس درد داشته باشيد) و به مدت 5دقيقه نگه دارید ، بعد از هر یک دقيقه آن را آرام رها کرده و به مدت چند ثانيه استراحت کنيد و سپس دوباره انجام دهيد.

ج : بعد از 5دقيقه اول به مدت 1دقيقه آلت تناسلی را ریلکس کرده و 30 بار آنرا ( درحالت شل ) بچرخانيد .

د : مراحل فوق را در چهار جهت دیگر )بالا ، پایين ، چپ و راست (انجام دهيد و بعد از هر 5 دقيقه در هر جهت ، مرحله ج را تکرار کنيد .

ه : بعد از اتمام مراحل فوق به مدت 1دقيقه ، آلت تناسلی خود را 10 بار به سمت جلو بکشيد .

 

تکنيک دوم :

این تکنيک بسيار شبيه تکنيک اول است و بارها این تکنيک با موفقيت روبرو بوده است . سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگيرید :

 

الف : در حالت استراحت(آنقدر محکم نگيرید که خونرسانی آن مختل شود)

ب : آلت تناسلی را بسمت جلو بکشيد تا حدی که ميتوانيد (نباید احساس درد داشته باشيد) و به مدت 1دقيقه نگه دارید و سپس آنرا آرام رها کرده و به مدت چند ثانيه (حدوداً 10 ثانيه) به آن استراحت دهيد .

ج : عمل فوق را 15 تا 20 بار تکرار کنيد و سپس به مدت 10 دقيقه استراحت کنيد .

 

تکنيک سوم :

سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگيرید

الف : در حالت استراحت یا (آنقدر محکم نگيرید که خونرسانی آن مختل شود)

ب : به صورت ریتميک آلت تناسلی را به تعداد 10 بار و هر بار به مدت 15 ثانيه آنرا به سمت جلو بکشيد و رها کنيد.

ج :عمل فوق را در سه جهت راست ( 10 بار) ، چپ ( 10 بار) و پایين ( 10 بار) تکرار کنيد.

د : سر آلت را کمی بماليد تا به حالت نيمه راست شده برسد ، سپس آلت را گرفته آن را در حالتی که ميچرخانيد به سمت بيرون بکشيد و سپس رها کنيد (نباید آنقدر بکشيد که درد ایجاد شود)

ه : سپس عمل فوق را در دو جهت راست و چپ تکرار کنيد .

 

٣- تمرینات رشد و گردش خون

 

بعد از تمرینات کششی حتماً باید تمرینات رشد و گردش خون را انجام داد ، زیرا باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی شده و موجب رشد آن ميشود .روش کار به این شکل است که آلت تناسلی را به سمت جلو نگه داشته و با دست دیگر ضربات آرامی به آن وارد کنيد ( 30 بار) . باید مواظب باشيد تا ضربات به مناطق حساس مانند بيضه ها برخورد نکند .

 

۴- استفاده ار ماده ليز کننده

 

قبل از شروع تمرینات جلکينگ ميبایست به مقذار کمی ماده ليز کننده مانند ژل لوبریکانت را بر روی آلت تناسلی بماليد زیرا باعث راحتی در انجام تمرینات جلکينگ ميشود .

 

۵- تمرینات جلکينگ

این تمرین باعث افزایش محيط آلت تناسلی ميشود .افرادی که ميخواهند آلت تناسلی آنها بيشتر رشد محيطی داشته باشد ميتوانند بيشتر از این تمرین استفاده نمایند. چندین نوع تکنيک در این زمينه وجود دارد که شما ميتوانيد یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهيد . نکته مهم این مرحله انجام این تمرینات در حالت نيمه راست شدۀ آلت تناسلی ميباشد .

 

تکنيک اول :

پس از استفده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی نيمه راست شد ، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده پس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و آن را بدوشيد ، باید حتماً حرکت دست و تماس آن با آلت به سمت جلو باشد ، سپس همين کار را با دست راست انجام دهيد . با این کار سر آلت تناسلی شما قرمز و بزرگ ميشود (به علت تجمع خون) که این امر مورد انتظار است ، در این مرحله از دست زدن به نوک آلت بپرهيزید زیرا بسيار حساس است . اگر در حين این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاًشد و یا نزدیک به حالت انزال رسيدید باید کمی صبر کنيد تا دوباره به حالت نيمه راست برگردد . این روش را درهفته اول ٢٠٠ تا ٣٠٠ بار ، در هفته دوم ٣٠٠ تا ۵٠٠ بار و در هفته های بعد ۵٠٠ بار و یا بيشتر انجام دهيد .

 

تکنيک دوم :

پس از استفاده از لوبریکانت ، در حالت شل مانند عمل دوشيدن ، با استفاده از هر دو دست آلت را به سمت پایين و خارج(مانند تکنيک قبل) بدوشيد . این تمرین باید در حالت شل انجام گيرد و اگر در حين این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاً Erect شد و یا نزدیک به حالت انزال رسيدید ، باید کمی صبر کنيد تا دوباره به حالت استراحت و یا شل برگردد . عمل فوق را ١٠٠ بار انجام دهيد .به مدت دو هفته در هر بار تمرین عمل فوق را 100 بار انجام دهيد و در هفته های بعد این کار را به ٢٠٠ بار در هر تمرین برسانيد .

 

تکنيک سوم :

این تمرین برای کسانی توصيه ميشود که ميخواهند سر آلت تناسلی خود را هم بزرگ کنند . پس از استفاده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی به حالت نيمه راست شده درآمد، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده سپس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و دست را نزدیک سر آلت به مدت 5ثانيه نگه دارید .سپس این عمل را با دست دیگر انجام دهيد.این کار را ميتوانيد به مدت 10 تا 15 دقيقه در هر تمرین انجام دهيد .

 

۶- ماساژ و گرم کردن

 

پس از انجام مراحل ذکر شده نوبت ماساژ و استراحت ميرسد که باید به نرمی انجام شود .ميتوانيد از حوله گرم نيز استفاده کنيد و در پایان ميتوانيد آلت تناسلی را شسته و آن را خشک نمایيد.


 1. حسن می‌گه:

  سلام.آیا تیغ نزدن مو های عانه وبغل باعث افزایش بلوغ و اندازه آلت می شود؟

  k1 پاسخ در تاريخ دسامبر 27th, 2012 12:57 ق.ظ:

  سلام, خیر دوست عزیز تیغ نزدن باعث افزایش اندازه آلت تناسلی نمی شود ….

 2. eli می‌گه:

  به نظر شما آیا خود ارضایی در افراد مجرد بهتر از یک رابطه پر خطر با جنس مخالف نیست ؟

  k1 پاسخ در تاريخ ژانویه 4th, 2013 12:34 ق.ظ:

  خودارضایی عوارض جسمی و روحی خیلی زیادی داره و میتونه شما رو دچار مشکلاتی بکنه , پیشنهاد میکنم مطلب زیر رو بخونید :

  http://www.kamnazir.com/12899/%D8%B9%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B6-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86.html

 3. سهیل می‌گه:

  سلام.من میخوام تمرینات مور پنیس رو شروع کنم ! میخواستم بدونم باید به ترتیب مراحل(١- استفاده از حوله گرم
  ٢- تمرینات کششی
  ٣- تمرینات رشد و گردش خون
  ۴- استفاده ار ماده لیز کننده
  ۵- تمرینات جلکینگ
  ۶- ماساژ و گرم کردن) رو انجام بدم یا فقط تمرینات کششی کافیه ؟
  ممنون

  k1 پاسخ در تاريخ ژانویه 21st, 2013 12:08 ق.ظ:

  سلام
  تمرینات باید با هم و مرحله به مرحله انجام بشن تا با مداومت اثر خودشون رو نشون بدن …

 4. محمود می‌گه:

  با سلام.
  من از نظر قطر آلت مشکل ندارم فقط از لحاظ طولی مشکل دارم.
  باز هم باید تمرینات جلکینگ رو انجام بدم یا فقط:
  1-گرم کردن.
  2-کشیدن آلت به مدت 1 دقیقه طی 15 تا 20 مرحله.
  3-ماساژ و ضربه زدن.
  4-گرم کردن

  k1 پاسخ در تاريخ ژانویه 27th, 2013 1:30 ق.ظ:

  تمرینات جلکینگ رو همونطور که در متن گفته شده میتونید به نسبت بقیه مراحل کمتر انجام دهید ….

 5. ali می‌گه:

  سلام
  من تازه مطالب خوندم ،کسی هست که جواب گرفته باشه

 6. لیلی می‌گه:

  سلام الت شوهر منم کوچیکه اگه کسی نتیجه گرفته جواب بده!؟

 7. kian می‌گه:

  من که تازه شروع کردم و می بینم که خوبه.عمل میکنه

 8. kian می‌گه:

  می خواستم بدانم برای افزایش بیشتر محیط الت باید چه کنم؟

 9. hamid می‌گه:

  لیلی خانوم محترم من به پزشک مراجعه کردم ؛ و گفت خانومی به من مراجعه کرده و گفته اندازه آلت شوهرم بیست سانته ولی کوچیکه ! این گفته مرا به خنده وا داشت . باید بدانید اندازه آلت باید 10 سانت باشه و کمتر مشکل سازه بیشتر کسانی که ناراضی ان به نظر من رابطه را طول نمی دهند موفق باشید

 10. فرید می‌گه:

  دوستان عزیز همین مطلب و توی سایتها به قیمت گزاف دارند می فروشند استفاده کنید من خودم قبلا یه پک با این نام به قیمت 60 تومن خرید همینا توش بود همین تمرینات همشون جوابگو هست .
  فقط مکمل داروئی که کمک کنه زودتر دوستان جواب بگیرند هست یا نه چون من خودم خیلی زحمت کشیدم تا نتیجه داد . با تشکر

 11. رضا می‌گه:

  سلام دوست عزیز میشه بگی از کدام تکنیک ها استفاده کردی؟؟اثراتش بعد از چند وقت معلوم شد برای شما؟؟و برای شما چند سانت به طول و چند سانت به قطر آلت اضافه شده و به مدت چند ماه ؟؟ با تشکر دوست عزیز

 12. مهدی می‌گه:

  من آزمایش کردم
  الت تناسلیم بسیار بزرگ شد

 13. محمد می‌گه:

  سلام
  آقا مهدي شما كدوم تمرينات رو انجام دادين؟؟؟ لطفا بگيد تا ما هم انجام بديم كه بهتر نتيجه بگيريم …

 14. saed می‌گه:

  سلام اقا مهدي مي شه بگين چه مدت تمريناتو انجام دادين وديگه اين كه چند سانتي متر تغيير طول يا محيط داشتين؟

 15. نسرین می‌گه:

  در رابطه جنسی با شوهر سابقم که آلت کوچکی داشت تقریبا10 سانت کاملا راضی بودم و ارضا هم میشدم ولی بعد فوتش الن با مردی ازدواج کردم که آلتش حدود13 سانته بخودش سخت میگیره و میگه التم کوچیکهو.. بهمین خاطر اعتماد بنفس شو از دست داده و ناتوانایی جنسی پیدا کرده نمیدونم واقعا چیکار کنم چند بارم به روانشناس مراجعه کرده ولی اثری نداشته اگه بدونم روش فوق اثر داره امتحان میکنیم واقعا تاثیر گذاره؟؟ ممنون

  Mohammad پاسخ در تاريخ ژانویه 17th, 2014 4:01 ب.ظ:

  سلام
  بله تاثیر گذاره اما تکنیک های ارضا کردن از اندازه آلتشون مهمتره … مشکل همسر شما بیشتر به خود تلقینی مربوطه بهتره که تکنیک های رابطه جنسی رو بیشتر یاد بگیرن این بیشتر کمکشون میکنه و اعتماد به نفسشونو میبره بالا . پیشنهاد من تمیرنات کگله که تو همین سایت هم اموزشش موجوده …

 16. نسرین می‌گه:

  ممنون از توجهتون .. ولی یکی میخاد که شوهر منو قانع کنه این حرفارو بیش از 7-8- تا روانشناس و سکستراپیست بهش گفتن ولی بازم نمیتونم باور کنه

 17. جواد14 می‌گه:

  با سلام منم خیلی راههاروامتحان کردم اما خیلی خوب نتیجه نگرفتم اینم بگم استفاده از کینگ سایز مسخره است من چهارتا تیوپ استفاده کردم اما موفق نشدم کسی هم پاسخ گو نیست سایزم 14cm ..ولی تغییری ندیدم که محسوس باشه اگه کسی دیده بگه لطفا و بگه چقد ر به محیط و چقدربه طول اضافه شده ممنونم دوستان عزیز رابطه ی سالم زندگی سالم خوش باشید……

 18. 1234 می‌گه:

  عالیه 18بود بعد 3ماه شده22

 19. hosnieh می‌گه:

  دوست عزیز تکنیکات نتیجش عالی بود!

 20. نسرین می‌گه:

  حسین آقا میشه توضیح بدین دقیقا چیکار کردین چقدر براتون مفید بوده؟ ممنون

 21. سپهر می‌گه:

  بله من با انجام منظم تمرینات از طول 12.5 به 17 رسیده از لحاظ قطر هم 1 سانتی متر تغییر کرده

 22. حیدر می‌گه:

  سلام لیلی روش های که دراین سایت هست موثرهستش وشما هم میتوانید کمکش کنید وامیدواری دادن شماوحتی شمامی تونی بهش بگی که بزرگ شدن آلتش راهم شما درانجام رابطه جنسی احساس می کنید تابهتر وجدی تر به تمریناتش ادامه بده (ببخشید)امیدوارم درتمام مراحل زندگیت موفق باشید

 23. gg می‌گه:

  من التم بزرگ شده عالیه این تمرینها

 24. f@rshid می‌گه:

  واقعا جواب میده ها
  واقعا راضیم
  ولی بزرگیم ی حدی داره
  دیگه حداکثرش 20سانت باشه

 25. جمی می‌گه:

  واقعا جواب داد. من نمی خواستم انجام بدم.گفتم بزار امتحان کنم.خلاصه نتیجه این بود که از 17 به24 رسیده و به مشکل خوردم

 26. sirvan asadi می‌گه:

  man taze shourou kardam ehsas mikonam tasir dare mer30 az rahkaratoun

 27. سجاد می‌گه:

  من دو ماهه که شروع کردم از ۱۵ به ۱۶ رسیدم فک میکنم خیلی خوب جواب میده

 28. حامد می‌گه:

  سلام ـ به نظرم تکنیک اول بهتره ـ نظره شما چیه ؟

 29. نوید می‌گه:

  سلام دوستان من این روش و قبلا انجام دادم فوق العادس یک روش طبیعی و با کمترین عوارض فقط کمی سوزش احساس می کنید طول الت من حدود 18 بوده به 21 رسیده محیطشم به 16.حتما امتحان کنید.موفق باشید..

    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.