KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

آموزش بزرگ کردن سایز آلت تناسلی به روش پنیمور

افزایش سایز

آموزش بزرگ کردن سایز آلت تناسلی به روش پنیمور 

 

روش پنیمور به عنوان یکی از معتیرترین روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی در دنیا میباشد . این روش که بر پایه یکسری تمرینات مخصوص روزانه بنا شده است ، در حقیقت بی عارضه ترین روش محسوب میشود . این روش سالهاست که در کشورهای آمریکایی و اروپایی استفاده میشود .تا به امروز تحقیقات مفصلی بر روی این روش انجام شده و امروزه توسط پزشکان سکسولوژیست در سراسر دنیا توصیه میشود.

 

مشاهده شده است که اگر این تمرینات را به دقت و بدون وقفه انجام دهید ،معمولاً اثر آن بعد از سه هفته تا یک ماه شروع شده و تا ۶ماه کامل میشود . معمولاً بین٢ سانتیمتر به محیط آلت تناسلی اضافه / ١ تا ۵ / ۳تا ۱۰ سانتیمتر به طول و حدود ۵ میشود.درصد موفقیت این روش تا به امروز % ٩٨ گزارش شده است .دیده شده است که بروز آثار این روش به یکسری از فاکتورهای فردی ارتباط دارد .بطور مثال سیگار باعث تضعیف آثار این روش شده و برعکس ، تغذیه مناسب و مرتب انجام دادن این تمرینات باعث تقویت این روش میشود .

 

مطالعات نشان داده عوامل خارجی نیز میتواند در رشد و نمو آلت تناسلی نقش داشته باشد . همانطور که ذکر شد سیگار از جمله عوامل مهم با اثر منفی بر روی این روش است . متاسفانه گزارش شده است که آلودگی هوا در نواحی شهری هم همانند سیگار دارای اثر منفی میباشد . همچنین لباسهای زیر تنگ ، مایوهای شنا و لیاسهای تنگ ورزشی مثل لباسهای سوارکاری هم اثر منفی دارند و یرعکس ورزش ، بخصوص ورزشهای پر تحرک مثل دویدن ، شنا و … اثری بسیار مطلوب بر این روش دارد .

 

روشهایی که از انجام آنها باید اجتناب کرد :

استفاده از دارو : بسیاری از سایتها با استغاده از تبلیغات کاذب اقدام به فروش قرص هایی برای افزایش سایز آلت تناسلی میکنند ، باید توجه کرد که تاکنون هیچ دارویی برای  این امر ساخته نشده است و تمامی این قرصها بی تاثیرند.

 

استفاده از دستگاه مکنده : این روش که به ساکشن آلت تناسلی معروف است ، به دلیل مکیدن آلت باعث رسیدن خون بیشتر به آلت تناسلی شده که این روش همراه با درد و کبودی عضو میباشد.

 

استفاده از وزنه : این روش که در قدیم مرسوم بوده ، وزنه های مختلفی را به مدت حدودا ۲۰ دقیقه به آلت تناسلی وصل میکردندکه این روش باعث بیماری قانقاریا میشود.

 

عمل جراحی : روشی کاملا خطرناک همراه با درد زیاد و احتمال مرگ !!!در این روش با استفاده از عمل جراحی پلاستیک مقداری چربی به آلت تناسلی تزریق میکنند که علاوه بر هزینه بالای جراحی ، مدت زمان دوره نقاهت زیاد است.

 

نکته هایی در این زمینه :

* سایز آلت تناسلی در مردان بین ۱۱ تا ۱۵ سانتیمتر میباشد ، همچنین استثناعاتی هم وجود دارد ولی به خاطر داشته باشید کوچکی آلت زمانی مشکل ساز است که طول آن کمتر از ۵سانتیمتر باشد و نتوان عمل نزدیکی را انجام داد ، در همین رابطه ( بزرگ بودن آلت تناسلی ) افرادی هستد که با داشتن آلتی ۲۰ سانتی از بزرگی آن رنج میبرند و باید اضافه کرد درصد کمی از زنان قادر به تحمل آلتی بزرگتر از ۲۰ سانتیمتر هستند .

* این تمرینات باید بطور مستمر و پیگیر انجام و با دقت به دستورات آن عمل شود تا حداکثر اثر را نشان دهد .

* اثر این تمرینات ممعمولاً در مدت کمتر از یک ماه ظاهر و تا شش ماه کامل میشود .

* تمام این تمرینات باید ۵روز در هته انجام شود و ۲ روز متوالی هم استراحت کرد .

* بهتر است موهای اطراف آلت تناسلی را کوتاه کنید .

* باید دقت کنیم هدف از این تمرینات بزرگ کردن آلت تناسلی میباشد و نباید در اثر زیاده روی به خود آسیب وارد کنید .

* اگر درد و یا هرگونه زخم در اثر این تمرینات انجام شد ، باید بدانید زیاده روی کرده اید و باید استراحت کنید تا درد برطرف شود .

* باید دارای ذهنی مثبت باشید تا بهترین اثر را دریافت کنید .

 

خلاصه برنامه روزانه :

١- استفاده از حوله گرم ( ١ دقیقه)

٢- تمرینات کششی ( ۲۵ تا ۳۰ دقیقه)

٣- تمرینات رشد و گردش خون ( ١ دقیقه)

۴- استفاده ار ماده لیز کننده

۵- تمرینات جلکینگ ( ۱۰ تا ۲۰ دقیقه)

۶- ماساژ و گرم کردن ( ۵ تا ۱۰ دقیقه)

 

١- استفاده از حوله گرم

یک حوله یا پارچه تمیز را انتخاب کرده و توسط گرما و یا در آب گرم آن را گرم کرده و به مدت ۱دقیقه به دور آلت تناسلی بپیچید و یا اگر میخواهید تمرینات را در حمام انجام دهید میتوانید به مدت ۳۰ ثانیه آلت تناسلی را زیر آب گرم نگه دارید .این کار باعث افزایش خونرسانی و الاستیسیته آلت تناسلی میشود .هر چه خونرسانی به آلت تناسلی بهتر باشد ، رشد آن بهتر و سریعتر خواهد بود .

 

٢- تمرینات کششی

این تمرین باعث افزایش طول آلت تناسلی میشود .افرادی که میخواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد طولی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تکنیک استفاده نمایند .چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید . این تمرینات را میتوانید در حالت ایستاده و یا نشسته انجام دهید که به شرح زیر می باشد .نکه مهم در مورد این تمرینات این است که حتماً آلت تناسلی شل باشد ، زیرا در غیر اینصورت آثار تمرینات ظاهر نخواهد شد .

 

تکنیک اول :

الف: سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید Flaccid الف : در حالت استراحت یا (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود)

ب : آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۵دقیقه نگه دارید ، بعد از هر یک دقیقه آن را آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه استراحت کنید و سپس دوباره انجام دهید.

ج : بعد از ۵دقیقه اول به مدت ۱دقیقه آلت تناسلی را ریلکس کرده و ۳۰ بار آنرا ( درحالت شل ) بچرخانید .

د : مراحل فوق را در چهار جهت دیگر )بالا ، پایین ، چپ و راست (انجام دهید و بعد از هر ۵ دقیقه در هر جهت ، مرحله ج را تکرار کنید .

ه : بعد از اتمام مراحل فوق به مدت ۱دقیقه ، آلت تناسلی خود را ۱۰ بار به سمت جلو بکشید .

 

تکنیک دوم :

این تکنیک بسیار شبیه تکنیک اول است و بارها این تکنیک با موفقیت روبرو بوده است . سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید :

 

الف : در حالت استراحت(آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود)

ب : آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۱دقیقه نگه دارید و سپس آنرا آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه (حدوداً ۱۰ ثانیه) به آن استراحت دهید .

ج : عمل فوق را ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید و سپس به مدت ۱۰ دقیقه استراحت کنید .

 

تکنیک سوم :

سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید

الف : در حالت استراحت یا (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود)

ب : به صورت ریتمیک آلت تناسلی را به تعداد ۱۰ بار و هر بار به مدت ۱۵ ثانیه آنرا به سمت جلو بکشید و رها کنید.

ج :عمل فوق را در سه جهت راست ( ۱۰ بار) ، چپ ( ۱۰ بار) و پایین ( ۱۰ بار) تکرار کنید.

د : سر آلت را کمی بمالید تا به حالت نیمه راست شده برسد ، سپس آلت را گرفته آن را در حالتی که میچرخانید به سمت بیرون بکشید و سپس رها کنید (نباید آنقدر بکشید که درد ایجاد شود)

ه : سپس عمل فوق را در دو جهت راست و چپ تکرار کنید .

 

٣- تمرینات رشد و گردش خون

 

بعد از تمرینات کششی حتماً باید تمرینات رشد و گردش خون را انجام داد ، زیرا باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی شده و موجب رشد آن میشود .روش کار به این شکل است که آلت تناسلی را به سمت جلو نگه داشته و با دست دیگر ضربات آرامی به آن وارد کنید ( ۳۰ بار) . باید مواظب باشید تا ضربات به مناطق حساس مانند بیضه ها برخورد نکند .

 

۴- استفاده ار ماده لیز کننده

 

قبل از شروع تمرینات جلکینگ میبایست به مقذار کمی ماده لیز کننده مانند ژل لوبریکانت را بر روی آلت تناسلی بمالید زیرا باعث راحتی در انجام تمرینات جلکینگ میشود .

 

۵- تمرینات جلکینگ

این تمرین باعث افزایش محیط آلت تناسلی میشود .افرادی که میخواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد محیطی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تمرین استفاده نمایند. چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید . نکته مهم این مرحله انجام این تمرینات در حالت نیمه راست شدۀ آلت تناسلی میباشد .

 

تکنیک اول :

پس از استفده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی نیمه راست شد ، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده پس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و آن را بدوشید ، باید حتماً حرکت دست و تماس آن با آلت به سمت جلو باشد ، سپس همین کار را با دست راست انجام دهید . با این کار سر آلت تناسلی شما قرمز و بزرگ میشود (به علت تجمع خون) که این امر مورد انتظار است ، در این مرحله از دست زدن به نوک آلت بپرهیزید زیرا بسیار حساس است . اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاًشد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت نیمه راست برگردد . این روش را درهفته اول ٢٠٠ تا ٣٠٠ بار ، در هفته دوم ٣٠٠ تا ۵٠٠ بار و در هفته های بعد ۵٠٠ بار و یا بیشتر انجام دهید .

 

تکنیک دوم :

پس از استفاده از لوبریکانت ، در حالت شل مانند عمل دوشیدن ، با استفاده از هر دو دست آلت را به سمت پایین و خارج(مانند تکنیک قبل) بدوشید . این تمرین باید در حالت شل انجام گیرد و اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاً Erect شد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید ، باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت استراحت و یا شل برگردد . عمل فوق را ١٠٠ بار انجام دهید .به مدت دو هفته در هر بار تمرین عمل فوق را ۱۰۰ بار انجام دهید و در هفته های بعد این کار را به ٢٠٠ بار در هر تمرین برسانید .

 

تکنیک سوم :

این تمرین برای کسانی توصیه میشود که میخواهند سر آلت تناسلی خود را هم بزرگ کنند . پس از استفاده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی به حالت نیمه راست شده درآمد، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده سپس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و دست را نزدیک سر آلت به مدت ۵ثانیه نگه دارید .سپس این عمل را با دست دیگر انجام دهید.این کار را میتوانید به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در هر تمرین انجام دهید .

 

۶- ماساژ و گرم کردن

 

پس از انجام مراحل ذکر شده نوبت ماساژ و استراحت میرسد که باید به نرمی انجام شود .میتوانید از حوله گرم نیز استفاده کنید و در پایان میتوانید آلت تناسلی را شسته و آن را خشک نمایید.


 1. حسن می‌گه:

  سلام.آیا تیغ نزدن مو های عانه وبغل باعث افزایش بلوغ و اندازه آلت می شود؟

  k1 پاسخ در تاريخ دی ۷ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ق.ظ:

  سلام, خیر دوست عزیز تیغ نزدن باعث افزایش اندازه آلت تناسلی نمی شود ….

 2. eli می‌گه:

  به نظر شما آیا خود ارضایی در افراد مجرد بهتر از یک رابطه پر خطر با جنس مخالف نیست ؟

  k1 پاسخ در تاريخ دی ۱۵ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ:

  خودارضایی عوارض جسمی و روحی خیلی زیادی داره و میتونه شما رو دچار مشکلاتی بکنه , پیشنهاد میکنم مطلب زیر رو بخونید :

  http://www.kamnazir.com/12899/%D8%B9%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B6-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86.html

 3. سهیل می‌گه:

  سلام.من میخوام تمرینات مور پنیس رو شروع کنم ! میخواستم بدونم باید به ترتیب مراحل(١- استفاده از حوله گرم
  ٢- تمرینات کششی
  ٣- تمرینات رشد و گردش خون
  ۴- استفاده ار ماده لیز کننده
  ۵- تمرینات جلکینگ
  ۶- ماساژ و گرم کردن) رو انجام بدم یا فقط تمرینات کششی کافیه ؟
  ممنون

  k1 پاسخ در تاريخ بهمن ۲ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ:

  سلام
  تمرینات باید با هم و مرحله به مرحله انجام بشن تا با مداومت اثر خودشون رو نشون بدن …

 4. محمود می‌گه:

  با سلام.
  من از نظر قطر آلت مشکل ندارم فقط از لحاظ طولی مشکل دارم.
  باز هم باید تمرینات جلکینگ رو انجام بدم یا فقط:
  ۱-گرم کردن.
  ۲-کشیدن آلت به مدت ۱ دقیقه طی ۱۵ تا ۲۰ مرحله.
  ۳-ماساژ و ضربه زدن.
  ۴-گرم کردن

  k1 پاسخ در تاريخ بهمن ۸ام, ۱۳۹۱ ۱:۳۰ ق.ظ:

  تمرینات جلکینگ رو همونطور که در متن گفته شده میتونید به نسبت بقیه مراحل کمتر انجام دهید ….

 5. ali می‌گه:

  سلام
  من تازه مطالب خوندم ،کسی هست که جواب گرفته باشه

 6. لیلی می‌گه:

  سلام الت شوهر منم کوچیکه اگه کسی نتیجه گرفته جواب بده!؟

 7. kian می‌گه:

  من که تازه شروع کردم و می بینم که خوبه.عمل میکنه

 8. kian می‌گه:

  می خواستم بدانم برای افزایش بیشتر محیط الت باید چه کنم؟

 9. hamid می‌گه:

  لیلی خانوم محترم من به پزشک مراجعه کردم ؛ و گفت خانومی به من مراجعه کرده و گفته اندازه آلت شوهرم بیست سانته ولی کوچیکه ! این گفته مرا به خنده وا داشت . باید بدانید اندازه آلت باید ۱۰ سانت باشه و کمتر مشکل سازه بیشتر کسانی که ناراضی ان به نظر من رابطه را طول نمی دهند موفق باشید

 10. فرید می‌گه:

  دوستان عزیز همین مطلب و توی سایتها به قیمت گزاف دارند می فروشند استفاده کنید من خودم قبلا یه پک با این نام به قیمت ۶۰ تومن خرید همینا توش بود همین تمرینات همشون جوابگو هست .
  فقط مکمل داروئی که کمک کنه زودتر دوستان جواب بگیرند هست یا نه چون من خودم خیلی زحمت کشیدم تا نتیجه داد . با تشکر

 11. رضا می‌گه:

  سلام دوست عزیز میشه بگی از کدام تکنیک ها استفاده کردی؟؟اثراتش بعد از چند وقت معلوم شد برای شما؟؟و برای شما چند سانت به طول و چند سانت به قطر آلت اضافه شده و به مدت چند ماه ؟؟ با تشکر دوست عزیز

 12. مهدی می‌گه:

  من آزمایش کردم
  الت تناسلیم بسیار بزرگ شد

 13. محمد می‌گه:

  سلام
  آقا مهدی شما کدوم تمرینات رو انجام دادین؟؟؟ لطفا بگید تا ما هم انجام بدیم که بهتر نتیجه بگیریم …

 14. saed می‌گه:

  سلام اقا مهدی می شه بگین چه مدت تمریناتو انجام دادین ودیگه این که چند سانتی متر تغییر طول یا محیط داشتین؟

 15. نسرین می‌گه:

  در رابطه جنسی با شوهر سابقم که آلت کوچکی داشت تقریبا۱۰ سانت کاملا راضی بودم و ارضا هم میشدم ولی بعد فوتش الن با مردی ازدواج کردم که آلتش حدود۱۳ سانته بخودش سخت میگیره و میگه التم کوچیکهو.. بهمین خاطر اعتماد بنفس شو از دست داده و ناتوانایی جنسی پیدا کرده نمیدونم واقعا چیکار کنم چند بارم به روانشناس مراجعه کرده ولی اثری نداشته اگه بدونم روش فوق اثر داره امتحان میکنیم واقعا تاثیر گذاره؟؟ ممنون

  Mohammad پاسخ در تاريخ دی ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۴:۰۱ ب.ظ:

  سلام
  بله تاثیر گذاره اما تکنیک های ارضا کردن از اندازه آلتشون مهمتره … مشکل همسر شما بیشتر به خود تلقینی مربوطه بهتره که تکنیک های رابطه جنسی رو بیشتر یاد بگیرن این بیشتر کمکشون میکنه و اعتماد به نفسشونو میبره بالا . پیشنهاد من تمیرنات کگله که تو همین سایت هم اموزشش موجوده …

 16. نسرین می‌گه:

  ممنون از توجهتون .. ولی یکی میخاد که شوهر منو قانع کنه این حرفارو بیش از ۷-۸- تا روانشناس و سکستراپیست بهش گفتن ولی بازم نمیتونم باور کنه

 17. جواد14 می‌گه:

  با سلام منم خیلی راههاروامتحان کردم اما خیلی خوب نتیجه نگرفتم اینم بگم استفاده از کینگ سایز مسخره است من چهارتا تیوپ استفاده کردم اما موفق نشدم کسی هم پاسخ گو نیست سایزم ۱۴cm ..ولی تغییری ندیدم که محسوس باشه اگه کسی دیده بگه لطفا و بگه چقد ر به محیط و چقدربه طول اضافه شده ممنونم دوستان عزیز رابطه ی سالم زندگی سالم خوش باشید……

 18. 1234 می‌گه:

  عالیه ۱۸بود بعد ۳ماه شده۲۲

 19. hosnieh می‌گه:

  دوست عزیز تکنیکات نتیجش عالی بود!

 20. نسرین می‌گه:

  حسین آقا میشه توضیح بدین دقیقا چیکار کردین چقدر براتون مفید بوده؟ ممنون

 21. سپهر می‌گه:

  بله من با انجام منظم تمرینات از طول ۱۲٫۵ به ۱۷ رسیده از لحاظ قطر هم ۱ سانتی متر تغییر کرده

 22. حیدر می‌گه:

  سلام لیلی روش های که دراین سایت هست موثرهستش وشما هم میتوانید کمکش کنید وامیدواری دادن شماوحتی شمامی تونی بهش بگی که بزرگ شدن آلتش راهم شما درانجام رابطه جنسی احساس می کنید تابهتر وجدی تر به تمریناتش ادامه بده (ببخشید)امیدوارم درتمام مراحل زندگیت موفق باشید

 23. gg می‌گه:

  من التم بزرگ شده عالیه این تمرینها

 24. f@rshid می‌گه:

  واقعا جواب میده ها
  واقعا راضیم
  ولی بزرگیم ی حدی داره
  دیگه حداکثرش ۲۰سانت باشه

 25. جمی می‌گه:

  واقعا جواب داد. من نمی خواستم انجام بدم.گفتم بزار امتحان کنم.خلاصه نتیجه این بود که از ۱۷ به۲۴ رسیده و به مشکل خوردم

 26. sirvan asadi می‌گه:

  man taze shourou kardam ehsas mikonam tasir dare mer30 az rahkaratoun

 27. سجاد می‌گه:

  من دو ماهه که شروع کردم از ۱۵ به ۱۶ رسیدم فک میکنم خیلی خوب جواب میده

 28. حامد می‌گه:

  سلام ـ به نظرم تکنیک اول بهتره ـ نظره شما چیه ؟

 29. نوید می‌گه:

  سلام دوستان من این روش و قبلا انجام دادم فوق العادس یک روش طبیعی و با کمترین عوارض فقط کمی سوزش احساس می کنید طول الت من حدود ۱۸ بوده به ۲۱ رسیده محیطشم به ۱۶٫حتما امتحان کنید.موفق باشید..

 30. Ali می‌گه:

  سلام یه سوال ببخشید طول آلت من الان ١٠ سانته هنوز تمرینات رو هم شروع نکردم میخواستم بدونم اگه تمرینات رو بی وقفه و مانند دستور عمل سایت شروع بکنم بعد از ۶ ماه سایز التم چقد میشه و اگه بعد از ۶ ماه تمرینات را کاملا کنار بزاری سایز آلت مادام العمر میمونه یا به سایز اولش مثلا برای من همون ١٠ سانت برمیگرده ؟ لطفا همه نظر بدید مخصوصا کاربر محترم سایت ممنون

 31. محمدامين می‌گه:

  سلام،من حدود۱۵-۲۰روز هست که انجام میدم،خوشبختانه به نتیجه رسیدم و آلتم از۱۰سانت به۱۱سانت رسیده خوشحالم نتیجه داده و امیدوارم با انجام دادن بلندتر هم بشه.هم به طول اضافه شده و هم به قطر آلت…سر آلتم هم بزرگ شده….

 32. اميرعلي می‌گه:

  دوستان عزیز من که امتحان کردم و الآن هفته دومه که دارم کار میکنم واقعا مشخصه بزرگتر شده.حتما حتما امتحانش کنید.مجانیه و ضرری هم که نداره اما شک ندارم که جواب میده.تا الان که خیلی خوب بوده واسم

 33. مرتضی می‌گه:

  سلام دوستان
  من چند سال پیش این روش رو امتحان کردم هم سیگار میکشیدم و هم اینکه تمریناتم مرتب و.دقیق نبود و.نتیجه ایی نگرفتم
  ولی اینبار با تمرینات مرتب و تاکید بر گرم کردن جهت خونرسانی ضمن اینکه ورزش هم میکنم طی دو ماه نتیجه محسوس گرفتم
  تمرینات رو دقیق انجام بدید ورزش های هوازی بسیار تاثیر گذاره

 34. شهروز می‌گه:

  واقعا من جواب گرفتم

 35. رضا می‌گه:

  سلام،با انجام این تمرینات به صورت مداوم سایز آلتم از۱۵ به ۲۰ رسیده،در صورتی که فکر میکردم نهایتا یک الی دو سانت تاثیر داشته باشه،اما دلیل پیشرفت من انجام دقیق و با تمرکز بود،تشکر

 36. احمد می‌گه:

  سلام دوستان من؛این روش ها رو دقیقا انجام دهید من این روش هارو موب مو
  انجام دادم و نتیجه عالیی رسیدمم خودمم تعجب کردم …
  در۳ماه طول الت تناسلیم از ۱۲شد ۱۶٫٫
  وقطرش ۲سانت افزایش پیداکرررد …عالیهههه

    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.