KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

جسد یک زن بیست و دو ساله، داخل یک بازداشتگاه مردانه!

جسد یک زن بیست و دو ساله، داخل یک بازداشتگاه مردانه

جسد یک زن بیست و دو ساله، داخل یک بازداشتگاه مردانه

 

مقامات پرو، جسد زن بیست و دو ساله ای را داخل یکی از بازداشتگاه های بدنام پایتخت این کشور پیدا کردند.


به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر، به دنبال پیدا شدن جسد زنی در سلول یکی از زندانیان بازداشتگاه سَن پدرو دو لوریگانچو لیما، تدابیر امنیتی و حضور ماموران پلیس در محوطه و اطراف این زندان تشدید شده است.مسئولان زندان، روز دوشنبه جسد دختر بیست و دو ساله ای به نام لِسلی پارِدس را در سلول نامزد هلندی او که به جرم قاچاق مواد مخدر به حبس محکوم شده است، پیدا کردند.

طبق گزارش رسانه های محلی پرو، پارادس در ماه اکتبر و پس از انکه به نامزدش گفت قصد دارد با او قطع رابطه کند، ناپدید شده بود. روزاریو فِرناندز وزیر دادگستری پرو گفت وقوع برخی حوادث تاسف انگیز ما را بر ان داشته است تا فورا با همکاری وزیر کشور اقدامات لازم را در خصوص این زندان انجام دهیم.

ما همچنین تدابیر جدیدی را اتخاذ کرده ایم که از میان انها می توان به استفاده از صد و پنجاه مامور پلیس برای نظارت بیشتر بر جلسه های ملاقات زندانیان با اقوام خود و همچنین استفاده از نیروهای امنیتی بیشتر برای اداره امور بازداشت گاه اشاره کرد.

به دنبال پیدا شدن جسد، پلیس پرو به دقت سایر بندهای و حتی حمام بازداشتگاه را جستجو کرد و نهایتا چندین قبضه چاقو و قمه را در میان وسایل زندانیان کشف و مصادره کرد. بازداشتگاه لوریگانچو به علت بی توجهی به قوانین در پرو شهرت یافته است و وسایل مانند سلاح سرد و مواد مخدر اغلب به صورت غیرقانونی و از طریق پرداخت رشوه به زندان بان ها به داخل این بازداشتگاه منتقل می شود.


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات