KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

۵ ایده جالب برای استفاده از کوسن ها

۵ ایده جالب برای استفاده از کوسن ها

 

کوسن‌ها نقش مهمی در دکوراسیون منزل ایفا می کنند و استفاده از آن‌ها و ساختن یکی از آن‌ها، دقیقا متناسب با منزلتان بسیار ساده‌است، اما در عین سادگی به دکوراسیون منزلتان عمق می‌بخشد و زیبایی خاصی به آن می دهد و آن را کامل می‌کند شما می توانید با به کار بردن ایده هایی که در ادامه مطلب برایتان آماده کرده ایم از یکنواختی استفاده از کوسن ها به صورت متداول رها شوید .

 

۱- کوسن ها را به صورت گروهی بچینید

اگر کوسن های  دکوراتیو به صورت گروهی چیده شوند جلوه ای بیشتر خواهند داشت. بنابراین کوسن ها را با رنگ، طرح یا بافتی که دارند هماهنگ کرده، به صورت گروهی چیدمان کنید.

 

۲- کوسن ها را با جزئیات برجسته کنید

دوختن حاشیه هایی از منگوله، ریشه یا نواری از پارچه با رنگ و طرح متفاوت، دوختن دکمه، بستن روبان و… می تواند به زیباتر شدن کوسن ها کمک کند. البته همواره سبک کلی منزل و مبلمان را درنظر بگیرید، زیرا سادگی، ویژگی بعضی از سبک هاست.

 

۳- بافت های متضاد به کار برید

بافت های زبر را کنار نرم، مات را کنار براق، درشت را کنار ریز و…قرار داده، زیبایی پدید آمده را نظاره کنید. برای مثال، بافتی از ابریشم را کنار پشم قرار دهید یا کوسن پشمی را روی کاناپه چرمی بگذارید.

 

۴- طرح ها و نقش ها را معکوس استفاده کنید

برای این کار از پارچه های دورو برای کوسن ها استفاده کنید یا طرحی را با رنگ های متفاوتی به کار ببرید تا به این روش،ارتباطی بین این گروه از کوسن ها به وجود آورید.

 

۵- چیدمانی از اشکال متنوع داشته باشید

کوسن هایی به شکل مربع، مستطیل، گرد و بیضی در هر فضایی از پذیرایی گرفته تا اتاق خواب، قابل استفاده هستند. این در حالی است که کوسن هایی به شکل خاص، مانند ستاره، قلب و… برای همه فضاها مناسب نیستند.

 

منبع : منزل


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات