KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

غیر آشامیدنی ترین آب ها را با این نی کم نظیر بنوشید !

نی کم نظیر

غیر آشامیدنی ترین آب ها را با این نی کم نظیر بنوشید !

 

دو سوم بدن انسان را آب تشکیل داده است ,بدن انسان روزانه به ۸ لیوان آب نیاز دارد و تامین نکردن آن می تواند باعث بروز بیماری های متفاوتی شود. از همین رو باید به هر طریقی این میزان آب را برای بدن تامین کرد. در بعضی از مواقع شما موقعیت های خاصی قرار می گیرید که تامین اب لازم بدن بسیار سخت می شود برای مثال آب در دسترس نیست ولی گاهی اوقات اب به میزان زیادی وجود دارد اما سلامت آن مورد تایید نیست.

 

نی کم نظیر

 

به تازگی طراحی به نام ” Vestergaard Frandsen” وسیله ای را تولید کرده است که می توانید با کمک آن بدون اینکه هیچ مریضی شما را تهدید کند از ناسالم ترین آب ها نیز بنوشید.

نی کم نظیر

 

این “نی” که  ” LifeStraw” نامگذاری شده است می تواند تا ۹۹٫۹ درصد از باکتری های موجود در آب را فیلتر کند و حتی جزئی ترین میکروب ها را نیز ازبین خواهد برد.

نی کم نظیر

نکته جالب در مورد این “نی” سادگی بیش از حد آن است چرا که به هیچ گونه لوازم جانبی احتیاج ندارد برای مثال نیاز به باتری و یا شارژ کردن ندارد و به راحتی نیز قابل استفاده است.

نی کم نظیر

” LifeStraw” می تواند تا ۱۰۰۰ لیتر آب را فیلتر کند که تقریبا برای یک سال آب بدن میزان کافی است،  البته این برای افرادی است که بخواهند حتی اب های سالم را با این نی بنوشند.

نی کم نظیر


  1. Eftekhari می‌گه:

    هزینه آن چند است و آیا فروش دارید؟

    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات