KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

سقوط پراید به گودال ۸ متری در بزرگراه همت !

سقوط پراید

سقوط پراید به گودال ۸ متری در بزرگراه همت !

 

به گزارش کم نظیر به نقل از خبررسانی ۱۲۵, در پی وقوع این رخداد رهگذرانی که شاهد پرواز این خودروی سواری بودند در تماس با سامانه ۱۲۵ درخواست امدادرسانی کردند و از این رو ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران زنگ ایستگاه های ۲۹، ۲۳ و نجات ۱۲ مستقر در ایستگاه ۷۱ را ساعت ۲۰:۴۴ شب گذشته به صدا درآورد و آتش نشانان بلافاصله بسوی غرب به شرق بزرگراه همت ورودی بزرگراه صیاد شیرازی حرکت کردند.

سقوط پراید
رضا دارابی فرمانده آتش نشانان حاضر در محل دراین باره گفت: در محل حادثه یک دستگاه خودرو سواری درحال حرکت، در مسیر غرب به شرق بزرگراه همت به دلیل نامعلوم از مسیراصلی منحرف شده و پس از عبور از روی جدول سیمانی سمت راست حاشیه بزرگراه در گودالی خارج از بزرگراه به عمق ۸ متر سقوط کرده بود.

سقوط پراید


وی در ادامه افزود: آتش نشانان به محض رسیدن پس از ایمن سازی وسیله نقلیه با وسایل ویژه امداد و نجات راننده ۲۷ ساله آن را به نام(آویسا- پ) که بشدت آسیب دیده بود بر روی برانکارد ویژه فیکس کرده و به آمبولانس اورژانس منتقل کردند.

دارابی خاطرنشان کرد: آتش نشانان با استفاده از جرثقیل، خودرو آسیب دیده را به محل امن انتقال داده و به عملیات خود پایان دادند.

 


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات