KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

صاحب بند انگشت موجود در همبرگر پیدا شد !

بند انگشت انسان در همبرگر

صاحب بند انگشت موجود در همبرگر پیدا شد !

 

به گزارش کم نظیر , معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: کارخانه تولید همبرگر که در بسته آن بند انگشت دست انسان پیدا شده بود پلمپ شد. دکتر احمد زاده افزود : یکی از کارگران خط تولید کارخانه همبرگر ۲۴ مهر  در حین کار  با چرخ گوشتی دچار حادثه و انگشت سبّابه وی قطع شد و لای چرخ می ماند.

 
وی افزود: این کارگر پس از حادثه به بیمارستان شهید بهشتی  قم منتقل و تحت مداوا قرار گرفته است.
 
دکتر احمد زاده افزود : به گفته مسئولان کارخانه ، پس از این اتفاق و به علت پیدانشدن انگشت قطع شده ، تعداد ۵ تغار (پاتیل )معادل ۱۳۰  کیلوگرم همبرگر آماده دور ریخته شد تا از سالم بودن محصول اطمینان حاصل شود .
 
وی با بیان اینکه این کارخانه دارای ۴۷ کارگر است  گفت : مسئول فنی کارخانه در برابر این حادثه مسئول است و به علت اتفاق رخ داده این کارخانه در حال  حاضر پلمپ شده  است.
 
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی قم از فعالیت هزار و ۲۸ واحد عرضه و تولید مواد غذایی در استان قم اشاره کرد و گفت :  این کارخانه ها بطور مداوم  بازرسی می شوند  و کارخانه پردیس نیز از ابتدای امسال تاکنون ۵ بار بازرسی شده است.
 
یادآور می شود یک شهروند قمی پریروز(۲۷ مهر) سه بسته همبرگر خرید اما  پس از باز کردن یکی از بسته ها با یک بند انگشت انسان در بین همبرگرها مواجه شد.


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات