KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

آخرین قیمت خودروهای داخلی

آخرین قیمت خودروهای داخلی

آخرین قیمت خودروهای داخلی

 

بازار خودروهای پرفروش داخلی در این هفته تفاوت چندانی نسبت به هفته‌های قبل نداشت.

در هفته‌ای که گذشت در خانواده محصولات گروه خودروسازی سایپا خودرو سایپا ۱۳۱ در مدل SL آن به قیمت حدود هشت میلیون و ۸۳۰ هزار تومان و مدل SX نیز به قیمت حدود ۹ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت سایپا ۱۳۲ نیز در مدل SL آن حدود هشت میلیون و ۹۲۰ هزار تومان و در مدل SX نیز ۹ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان بود. سایپا ۱۱۱ نیز به قیمت حول و حوش ۹ میلیون تومان در نمایندگی‌های رسمی فروش سایپا عرضه شد.

در این هفته قیمت تیبا نیز حدود ۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و قیمت ریو حول و حوش ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بود.

قیمت تندر ۹۰ تولیدی پارس خودرو نیز در مدل E1 آن حدود ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و در مدل E2 نیز ۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بود. مگان نیز در مدل ۲۰۰۰ آن به قیمت حدود ۳۶ میلیون تومان عرضه شد.

اما در خانواده محصولات ایران خودرو قیمت پژو ۲۰۶ در تیپ ۲ آن حدود ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، تیپ ۳ حدود ۱۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و تیپ ۶ نیز حول و حوش ۱۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بود.

در خانواده محصولات پژو ۲۰۶ صندوق‌دار نیز قیمت مدل V8 این خودرو حدود ۱۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، مدل V9 حول و حوش ۲۰ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، مدل V2 حدود ۱۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و مدل V20 نیز حدود ۱۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بود.

قیمت پژو GLX نیز ۱۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و پژو پارس سال حدود ۱۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان بود.

سمند سورن ELX نیز به قیمت حدود ۱۸ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، سمند EF7 به قیمت حدود ۱۷ میلیون و ۵۰ هزار تومان، سمند SE به قیمت حدود ۱۳ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سمند LX دوگانه‌سوز نیز ۱۶ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان عرضه شد.

تندر ۹۰ تولیدی ایران خودرو نیز در مدل E1 آن به قیمت حدود ۱۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و مدل E2 نیز به قیمت حدود ۱۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان عرضه شد.

اما اگرچه قیمت کارخانه‌ای سوزوکی گراند ویتارا در کلاس ۸ اتوماتیک حدود ۴۹ میلیون و ۶۸۵ هزار تومان و ۵ اتوماتیک ۴۵ میلیون و ۲۸۵ هزار تومان است، اما این خودرو به قیمت کارخانه در سطح نمایندگی‌ها یافت نشده و در کلاس ۸ اتوماتیک به قیمت حدود ۵۵ میلیون تومان و کلاس ۵ اتوماتیک نیز حول و حوش ۴۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

قیمت‌های یاد شده نسبی بوده و در نمایندگی‌های فروش مختلف درصدی تفاوت قیمت به چشم می‌خورد.


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات