KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

بنیامین همه را غافلگیر کرد

عکس های کنسرت بنیامین

بنیامین همه را غافلگیر کرد

 

جمعه شب  کنسرت بنیامین با اتفاقات و غافلگیری‌ها مختلف در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد تا دوستداران این خواننده باز هم با هنرمند مورد علاقه‌شان دیداری تازه کنند. این برنامه با بیست دقیقه تاخیر و در میان استقبال ویژه دوستداران بنیامین آغاز شد که این خواننده حدود سی قطعه را در اجرایش روی صحنه برد و توانست شب باشکوهی را برای دوستدارانش بسازد.

از جمله غافلگیری‌های این برنامه حضور نابهنگام «سهراب پاکزاد‌» بود که در اواسط برنامه به صورت ناگهانی روی صحنه آمد و قطعه «گریه در ماه کامل» را به صورت دو صدایی با بنیامین اجرا کرد.

این غافلگیری باعث شد حال و هوای برنامه عوض شود و دوستداران این خواننده غافلگیر شوند. همزمان با شروع کنسرت ریمکسی جالب از این خواننده روی اینترنت منتشر شد تا در آن سی قطعه‌ای که این خواننده در برنامه‌اش اجرا کرد، در اختیار کسانی که در سالن نبودند، قرار بگیرد.

از جمله مهمانان این برنامه می‌توان به «فرید احمدی» اشاره کرد که از سوی محسن رجب‌پور به حاضران در سالن معرفی شد. رجب‌پور در بخشی از صحبت‌هایش نیز از هواداران همیشگی بنیامین که در سالن حضور داشتند تشکر و قدردانی نمود.

در انتهای این کنسرت نیز اتفاقی جالب‌توجه باعث شد که انتهای برنامه، پایانی ویژه را به خود ببیند. همزمان با اجرای قطعه آخر از بالای سن، برگ‌های پاییزی به روی بنیامین و گروهش ریخته شد تا فضایی به شدت حسی و جالب در سالن به‌وجود بیاید و اجرای ویژه بنیامین با این پایان بندی جالب، ویژه‌تر و جالب‌تر به نظر بیاید.

تنها نکته منفی این برنامه حضور و رفت و آمد بی‌مورد عوامل اجرایی سالن بود که در برخی مواقع باعث شد حاضران در سالن به این رفت و آمد‌های بی‌جا اعتراض نمایند

 

عکس های کنسرت بنیامینعکس های کنسرت بنیامین

 

عکس های کنسرت بنیامین

 

عکس های کنسرت بنیامین

 

عکس های کنسرت بنیامین

 

عکس های کنسرت بنیامین

 

عکس های کنسرت بنیامین

 

 

 

 

 


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات