KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

شروع ثبت نام کنکور سراسری ۹۲

کنکور سراسری

به گزارش کم نظیر به نقل از سازمان سنجش آموزش کشور، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: ثبت‌نام داوطلبان شرکت در آزمون سراسری سال ۹۲ دانشگاه‌ها و موسسات عالی کشور از امروز پنج‌شنبه ۱۶ آذر ماه آغاز می‌شود. ثبت‌نام داوطلبان آزمون سراسری از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور انجام شده و تا روز شنبه ۲۵ آذر ادامه دارد.

حسین توکلی گفت : دفترچه راهنمای شرکت در آزمون سراسری روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور قرار داشته و فروش کارت اعتباری ثبت‌نام این آزمون نیز از طریق همین سایت آغاز شده است.

وی در ادامه ضمن توصیه به داوطلبان برای خرید اینترنتی مدارک مورد نیاز ثبت‌نام در آزمون سراسری از تهیه کارت اعتباری ثبت‌نام از طریق باجه‌های پستی و خودپرداز‌های بانک صادرات خبر داد.

وی هزینه ثبت‌نام در این آزمون را یکصد و شش هزار ریال عنوان کرد و اظهار داشت: داوطلبانی که در این آزمون علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های پیام‌نور یا موسسات غیرانتفاعی هستند ضمن علامت‌گذاری در بند ۴۲ تقاضانامه باید مبلغ ۵۸ هزار ریال نیز پرداخت کنند. داوطلبان علاقه‌مند به گزینش در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی نیز لازم است علاقه‌مندی خود را از طریق علامت‌گذاری در بند ۴۴ تقاضانامه و واریز مبلغ ۲۹ هزار ریال اعلام کنند.

وی در مورد داوطلبانی که قصد دارند یکی از گروه‌های آزمایشی هنر و زبان را به عنوان رشته امتحانی دوم خود انتخاب کنند، گفت: این داوطلبان نیز باید علاوه بر اعلام علاقه‌مندی خود در تقاضانامه، مبلغ یکصد و شش هزار ریال دیگر نیز بابت هزینه ثبت‌نام رشته امتحانی دوم پرداخت کنند.

وی به داوطلبان توصیه کرد قبل از تکمیل تقاضانامه ثبت‌نام، نسبت به تکمیل فرم پیش‌نویس اقدام کنند و پس از اطمینان از صحت آن‌ها، اطلاعات مورد نظر را در تقاضانامه نهایی وارد کنند


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات