KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

ساخت تبلت خانواده توسط شرکت لنوو

تبلت خانواده  

شرکت لنوو، رایانه جدیدی برای جمع کردن افراد خانواده دور هم ساخته است . این رایانه شخصی به اندازه یک میز چایخوری است و امکان استفاده ۴ کاربر را  به صورت همزمان را فراهم می کند.

شرکت چینی تولید کننده این رایانه روز یکشنبه هفته جاری آن را در نمایشگاه وسایل الکترونیکی لاس وگاس آمریکا رونمایی کرد.

این رایانه جدید IdeaCenter Horizon Table PC نام دارد، وزن آن هشت کیلوگرم و دارای نمایشگر ۲۷ اینچی و دارای سیستم عامل ویندوز هشت است.

 

تبلت خانواده

 

پیتر هورتنسیوس مدیر تولید لنوو گفت: رایانه Horizon امکان استفاده همزمان چند نفر از یک رایانه را فراهم می آورد. این رایانه جدید قرار است اوایل تابستان با قیمت اولیه هزار و ۶۹۹ دلار به بازار عرضه شود.

به گفته وی اکنون افراد بسیاری می توانند از تصاویر، موسیقی و فیلم های مختلف بر روی یک صفحه نمایشگر لذت ببرند و با لوازم خاص این رایانه که تلفیقی از تعامل فیزیکی و دیجیتالی است با یکدیگر بازی کنند.

تبلت خانواده

 

رایانه جدید لنوو از ویژگی های ویندوز هشت لمسی برخوردار است و می تواند بازیهایی را پشتیبانی کند که امکان حضور چند بازیکن در آن وجود دارد.

همچنین می توان این رایانه را به یک دسکتاپ ۲۷ اینچی برای آنهایی که می خواهند به تنهایی از آن استفاده کنند، تبدیل کرد. عمر باتری این رایانه در زمانی که به برق متصل نیست فقط دو ساعت است.

 


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات