KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

عاقبت مصرف فست فود توسط این دختر

فست فود 

این دختر خانم با کار در فروشگاه فست فود و خودداری نکردن از خوردن غذاهای آنجا دچار اضافه وزن شد. به گزارش کم نطیر به نقل از دیلی میل Teresa Mayhew یکی از کارمندان مک دونالد بود که روزانه دوبار از سوپر ساندویچ های مک دونالد Big Macs مصرف میکرد ولی با روی آوردن به سالاد توانست وزن خود را کاهش دهد.

این دختر ۲۵ ساله به نام اهل جنوب ولز که در بخش بوفه آزاد برگر و چیپس مک دونالد کار می کرد از مصرف زیاد غذاهای پر کالری مثل همبرگر، چیپس، پیتزا و کباب در وعده های روزانه طی چند سال وزن او دو برابر شد. او گفت: من به غذاهایی که در مک دونالد به فروش می رسانم لذت می برم. من فقط دوست دارم از آنها بخورم و بخورم. ما می توانیم بصورت رایگان از غذاهای مک دونالد استفاده کنیم.

 

chagh3

ترزا به افزایش وزنش هیچ توجهی نمی کرد تا اینکه پس از گذشت چند سال متوجه شد با افزایش ۲ برابری وزنش روبروست و این مسئله او را بسیار وحشت زده کرد. او گفت: این افزایش وزن مرا بسیار خسته می کرد و من متوجه شدم سلامتی ام در خطر است و اصلا آینده خوبی در انتظارم نیست. او از اینکه نمی توانست در فروشگاه های شهر لباس مناسبی برای خودش پیدا کند ناراحت بود و مجبور بود یک لباس را چندین بار بپوشد.

سایز لباس او به ۲۶ رسیده بود. این چیزها باعث شد که ترزا بجای خوردن همبرگرهای با پنیر دوبل به خوردن سالاد روی آورد و در خانه شروع به پخت غذاهای سالم برای خودش کرد. سر انجام پس از دو سال رعایت رژیم غذایی ترزا به سایز ۱۲ رسید و این مسئله او را هیجان زده کرد. ایران ناز، او گفت: نمی توانم باور کنم که من توانستم این کار را انجام دهم. مشتریان مک دونالد که من را با قیافه ی چاق می شناختند میگویند که شما بسیار تغییر کرده ای.


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات