KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

قیمت خودروهای پر تیراژ داخلی – ۲۹ بهمن ۹۱

افزایش قیمت خودرو

 

امروز قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی نسبت به روز قبل تغییری نداشته است. نمایندگی‌های فروش خودرو در برابر پرسش‌های خریداران اظهار می‌کنند که تنها عرضه گسترده خودرو از سوی خودروسازان موجب افت قیمت‌ها خواهد شد.

مقامات مسوول نیز همچنان بر نزولی بودن قیمت‌ها در بازار خودرو تاکید می‌کنند. در یکی از جدیدترین اظهارات در این زمینه مدیرکل دفتر نظارت بر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان تاکید کرد که روند قیمت خودورهای داخلی در بازار آزاد تا پایان سال نزولی خواهد بود.

در این میان رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، واگذاری مجوز قیمت‌گذاری خودرو به خودروسازان را تصمیمی اشتباه دانسته و تاکید کرده است که برای مهار خودسری‌های برخی مدیران خودروساز باید واردات خودرو افزایش یابد.

علی‌ پورمختار خاطرنشان کرده که خودروسازان قیمت محصولات‌شان را همواره با قیمت خودروهای وارداتی که به دلیل وضع تعرفه، با قیمت‌های بالا وارد کشور می‌شود مقایسه کرده و با افزایش قیمت سود خوبی را به جیب زده‌اند.

این نماینده مجلس از تشکیل کارگروهی در کمیسیون اصل ۹۰ برای بررسی عملکرد خودروسازان در عمل به منویات مقام معظم رهبری خطاب به خودروسازان خبر داده است.

قیمت فعلی خودروهای پر تیراژ داخلی به شرح زیر است:

نوع خودرو قیمت بازار
سایپا ۱۱۱ ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار
سایپا ۱۳۱SL ۱۷ میلیون
سایپا ۱۳۱SX ۱۸ میلیون
تیبا ۲۲ میلیون
تندر ۹۰ پارس خودرو E2 ۳۸ میلیون
مگان ۸۱ میلیون
ماکسیما ۱۱۰ میلیون
۲۰۶ صندوق‌دار V8 ۴۳ میلیون
۲۰۶ صندوق‌دار V9 ۵۴ میلیون
تندر ۹۰ ایران خودرو E2 ۳۷ میلیون
پژو پارس سال ۳۴ میلیون و ۵۰۰ هزار
پژو ۴۰۵ ۲۶ میلیون

منبع : همشهری


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات