KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

باور نکردنی ترین رکوردهای جهانی

عجیب ترین رکوردهای جهانی

بسیاری از افراد در تلاشند تا به نوعی قابلیت های مختلف خودشان را به رکوردهای جهانی ثبت کنند و آن را وارد کتاب رکوردهای گینس کنند.
رکوردهای مختلفی روزانه در گینس به ثبت می رسد اما برخی از آن ها عجیب و غریب و یا بسیار شگفت انگیز هستند و بعضی از این رکوردها تنها یک باربه ثبت می رسند چرا که افراد زیادی نیستند که توانایی تکرار آن را داشته باشند.

عجیب ترین رکوردهای جهانی

شلیک شیر از چشم

در سال ۲۰۰۴ یک مرد ترکیه ای به نام “محمد یلمیز” یک رکورد منحصر به فرد را به نام خودش ثبت کرد. او توانست یک مقدار شیر را از چشمانش به سمت لیوانی در فاصله دو متر و ۷۰ سانتی متری پرتاب کرد و این رکورد عجیب را به نام خودش ثبت کرد. این جوان ۲۸ ساله ابتدا شیر را از بینی خود به چشمش رساند و سپس آن را به بیرون پرتاب کرد.

 

عجیب ترین رکوردهای جهانی

  بزرگترین تومور خارج شده از بدن

در سال ۲۰۱۰ پزشکان آرژانتینی دست به کار خطرناکی زدند و توانستند پس از چهار ساعت عمل طاقت فرسا یک تومور ۲۴ کیلوگرمی را از بدن یک خانم خارج کنند. این خانم ۵۴ ساله که نامش اعلام نشده است نزدیک به ۱۸ ماه این تومور را با خودش حمل می کرده است و البته پس از این عمل توانست یک زندگی شاد را آغاز کند. این تومور بزرگترین غده ای است که تا به حال از یک انسان خارج شده است.

 

عجیب ترین رکوردهای جهانی

قوی ترین زبان دنیا

“بریتون توماس” کسی است که قوی ترین زبان دنیا را دارد، او تا به حال توانسته است چندین بار رکورد خود را در بلند کردن وسایل سنگین با زبان تکان دهد. در آخرین تلاش خود توانست در رم یک وزنه ۱۲ کیلوگرمی را با زبانش بلند کند. او البته گفته است که قصد دارد ربانش را برای یک وزنه ۲۰ کیلوگرمی آماده کند.

 

عجیب ترین رکوردهای جهانی

خوردن بیشترین مغز گاو

یکی از معروف ترین رکورددارهای ژاپنی به نام ” تاکرو کوبایاشی” چندین سال است که در مسابقات خوردن شرکت می کند و رکوردهای مختلفی را به ثبت می رساند. او نزدیک به ۶ سال است رکورد خوردن هات داگ را در دست دارد و البته او یک رکورد عجیب نیز دارد. کوبایاشی توانسته در مدت ۱۵ دقیقه هشت کیلوگرم مغز گاو را بخورد و این رکورد منحصر به فرد را به نام خودش ثبت کند.

 

عجیب ترین رکوردهای جهانی

بزرگترین جسم خارج شده از سر

در سال ۱۹۹۸ فردی به نام “مایکل هیل” با دوستش درگیر شد و مورد اصابت چاقو قرار گرفت. دوست او چاقو را از پشت سر وارد سرش کرد و در همان حال رهایش کرد. مایک سریع به بیمارستان مراجعه کرد و پس از پنج ساعت عمل نفس گیر چاقو به راحتی از سر او خارج شد. دلیل اصلی زنده ماندن او آسیب نرسیدن به مغز در پی اصابت چاقو است. البته او این روزها دچار سردردهای مختلف می شود ولی به هر حال زنده مانده است.

 

 عجیب ترین رکوردهای جهانی

بیشترین عنکبوت روی بدن

“تام بوچانان” پسر بچه ای است که رکورد بیشترین تعداد عنکبوت روی بدن را در دست دارد. او به مدت ۳۰ ثانیه بیش از ۱۲۵ عنکبوت را روی بدن خودش تحمل کرد. در این رکورد او از عنکبوت های طلایی استفاده کرد که شاید سمی نباشند اما نیش آن ها می تواند دردهای شدید و همچنین ورم را به دنبال داشته باشد.

 


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات