KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

ارزانترین گوشی موبایل جهان

ارزانترین گوشی موبایل جهان

ارزانترین گوشی موبایل جهان

 

در دهه ۱۹۸۰ که موبایل ها برای اولین بار عرضه شدند، به اندازه یک آجر بودند، چند هزار دلار قیمت داشتند و فقط تاجران ثروتمند و صاحبان مشاغل پردرآمد از آن ها استفاده می کردند. اما امروزه شما می توانید یک گوشی تلفن همراه را با قیمتی ارزان تر از یک فنجان قهوه خریداری کنید.


به گزارش تلگراف، کارفون ورهاوس که بزرگ ترین خرده فروش مستقل تلفن های همراه در اروپاست، به تازگی فروش ارزان ترین تلفن همراه را به قیمت ۹۹ پنی (۱۶۷۰ تومان) آغاز کرده است.

چارلز داتسون بنیان گذار و رئیس کارفون ورهاوس در این باره گفت: «این ارزان ترین موبایلی است که تاکنون به فروش رفته است. ما از روز جمعه فروش آلکاتل OT-209 را در سراسر انگلستان آغاز کردیم. البته علی رغم قیمت بسیار پایین این تلفن های همراه، بعید می دانم در کریسمس امسال استقبال چشمگیری از آن ها صورت گیرد».

او ادامه داد: «این روزها اگر شما نتوانید با تلفن همراهتان به سایت های اجتماعی سری بزنید و ای میل خود را چک کنید، نباید انتظار فروش بالایی هم داشته باشید. اما به هر حال مشتری ها می توانند فقط با پرداخت ۹۹ پنی برای یک گوشی همراه و ۱۰ پوند (۱۶۷۰۰ تومان) برای خرید یک خط ارتباطی صاحب موبایل شوند».
آقای داتسون که صاحب ۳۲٫۵ درصد از سهام کارفون است، پیش بینی کرد کریسمس امسال بازار تلفن های پیش پرداخت منفجر خواهد شد چرا که قیمت تلفن های هوشمند و پیچیده هم چنان در حال کاهش است.


  1. mahsa akbarzadeh می‌گه:

    بسیار بسیار جالب بود

    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات