KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

خودرو فرانسوی B7 محصول جدید سایپا در سال ۹۱

سیتروئن بی 7

خودرو فرانسوی B7 محصول جدید سایپا در سال ۹۱

گروه خودروسازی سایپا برای سال آینده در نظر دارد خودرو تازه وارد خود را روانه بازارهای مصرف کند.

به گزارش کم نظیر به نقل از پرشین خودرو، در حالی گروه خودروسازی سایپا تولید و فروش ۷۲۵ هزار و ۲۵۰ دستگاه خودرو را برای سال آتی خود پیش بینی کرده است که بخش از این فروش به خودرو فرانسوی این شرکت با نام B7 اختصاص یافته است.
این شرکت در نظر دارد در سال آینده ۶۰۰ هزار دستگاه پراید، ۱۱۸ هزار دستگاه تیبا ۵۳۲۰ دستگاه سراتو و ۲۲۰۰ دستگاه B7 تولید و روانه بازارهای مصرف کند.
پیش از این حسن امیری معاون مالی و اقتصادی سایپا از همکاری سایپا و سیتروین برای تولید خودرو B7 در ایران خبر داده بود.
امیری تصریح کرده بود که طی یک برنامه از پیش تعیین شده که به امضای گروه خودروسازی سایپا و شرکت سیتروئن رسیده تولید خودروی سواری زانتیا در ایران متوقف شده و مذاکراتی در خصوص عقد قرارداد تولید خودروی سواری b7 با سیتروئن در حال انجام است که امید می رود به زودی این قرارداد منعقد شود.
بر اساس پیش بینی های صورت گرفته قرار است از ۶۰۰ هزار پراید تولیدی، ۲۰۰ هزار دستگاه آن توسط شرکت پارس خودرو، ۸۰ هزار دستگاه توسط سایپا کاشان و ۳۰ هزار دستگاه توسط شرکت بن رو تامین شود. مابقی پرایدها نیز در شرکت سایپا تولید می شود.
همچنین قرار است سایپا کاشان در سال آینده ۱۰۰ هزار دستگاه تیبا تولید و روانه بازا رکند. مابقی تیباها نیز در شرکت سایپا به تولید می رسد.
خودرو ریو نیز از خط تولید سایپا خداحافظی کرده است.
 
منبع : پرشین خودرو


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات