KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

کیبورد و ماوس شیشه ای کاملا لمسی

کیبورد و ماوس شیشه ای کاملا لمسی

کیبورد و ماوس شیشه ای کاملا لمسی

 

این کیبورد شیشه ای جادوئی که تصویر آن را ملاحظه می کنید ، بیشتر شبیه به یک طرح یا پروژه دانشجویی می باشد ولی این کیبورد و ماوس واقعا ساخته شده اند و حتی شما هم میتوانید یکی از آنها را در آینده در اختیار داشته باشید .

کیبورد شیشه ای

طرحهای کیبورد و ماوس Jason Giddings ، هر ۲ دارای یک اصل ساده هستند که درواقع توانایی انجام کار در یک سطح کاملا لمسی را دارد . یک LED مادون قرمز ، این اشعه را از طریق یک لوله شیشه ای پخش میکند و در صورت قرار گرفتن انگشت شما روی سطح کیبورد یا ماوس و براثر بازخورد نور ، دوربین زیر آن فعال شده و حرکات شما را به سرعت منتقل میکند .

این محصولات از شیشه هایی با کیفیت و پایه های فلزی محکم ساخته شده است و برای کار کردن از باتری های Lithium Polymer قابل شارژ نیرو میگیرد . نکته جالب دیگر در مورد این محصولات این است که این ماوس و کیبورد دارای یک نرم افزار منبع باز (Open source) هستند که علافمندان میتوانند با استفاده از آن ماوس و کیبورد خود را کاملا سفارشی کنند و کارکرد آن را بهبود بخشند . همچنین کاربران میتوانند این نرم افزار را بصورت آنلاین با دیگران به اشتراک گذاشته و به دیگران در استفاده بهتر از این محصولات کمک کنند .

 
کیبورد و ماوس شیشه ای کاملا لمسی
 
 
کیبورد و ماوس شیشه ای کاملا لمسی
 
 
 
مطمئنا قیمت این کیبورد و ماوس ارزان نیست . شروع قیمت فروش ماوس از ۱۵۰ دلار بوده و برای کیبورد نیز ۲۵۰ دلار در نظر گرفته شده است . البته اگر هر ۲ را بصورت یکجا سفارش دهید ، فیمت آن ۳۵۰ دلار خواهد بود . این پروژه هنوز به نیمی از هدف در نظر گرفته شده خود نیز نرسیده است ، اما با توجه به حضور حامیان و البته خالقان این طرح میتوان بسیار به آینده آن امیدوار بود .

 


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات