KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

کارتون Angry Birds امسال به نمایش در می‌آید

کارتون Angry Birds امسال به نمایش در می‌آید

کارتون Angry Birds امسال به نمایش در می‌آید

 

سازنده بازی پرندگان خشمگین اعلام کرد که سری انیمیشنی و فیلم این بازی محبوب در حال ساخت است. داستان پرندگان خشمگین به درون صفحه‌های نمایش کوچک و بزرگ اطراف شما راه پیدا می‌کند.

Rovio، سازنده این بازی در کنفرانس MIPTV جشنواره کن فرانسه گفت: بر اساس برآوردهای، انیمیشن پرندگان خشمگین تا اوایل پاییز امسال آماده می‌شود. به گزارش گاردین، نیک دورا، رئیس انیمیشن کمپانی Rovio در این باره گفت: ما سری انیمیشن این بازی را به صورت هفتگی در غالب داستان‌های کوتاه در اواخر امسال به نمایش می‌گذاریم.

۵۲ قسمت ۳ دقیقه‌ای که در همه نوع دستگاهی قابلیت پخش داشته باشد. دورا همچنین تایید کرد، فیلم پرندگان خشمگین هم در حال ساخت است اما حداقل تا چند سال آینده آماده نمی‌شود. دورا به مخاطبان MIPTV گفت این فیلم تا سال ۲۰۱۳ یا ۲۰۱۴ ساخته نمی‌شود بنابراین باید اول کارتون‌های کوتاه ما را بیبینید و برای تماشای فیلم همچنان منتظر بمانید. کمپانی Rovio در ژوئن ۲۰۱۱ به منظور گسترش نام تجاری پلت فرم بازی خود، استودیوی Kombo را خریداری کرد.

هدف این بود که Rovio از یک کمپانی مخصوص بازی تبدیل شود به شرکتی برای ساخت انواع و اقسام سرگرمی‌ها. در این راستا علاوه بر ساخت کارتون و فیلم این بازی، Rovio کتاب آشپزی مخصوص پرندگان وحشی را هم منتشر کرده است. Angry Birds که بر اساس گزارش‌ها روزانه ۱۳۰ میلیون نفر با آن بازی می‌کنند در قالب‌ها متنوعی برای گوشی‌ها و کامپیوترها در دسترس است.

 


  1. ماه عسل می‌گه:

    بازی پرطرفداریه …اون هم بعد از یه مدت کم از تولیدش.
    احتمالا انیمشنش هم اینطور خواهد بود..

    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات