KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

پروژه عینک هوشمند گوگل

عینک گوگل

پروژه عینک هوشمند گوگل

یکی از نکاتی که در تک تک سرویس های جدید کمپانی گوگل لمس می شود میل به تغییر شیوه زندگی به حالت مدرن است. هم اکنون این کمپانی پرده از پروژه شگفت انگیز و جدید خود یعنی عینک هوشمند بر می‌دارد. عینک های آنلاینی که می توانند بهترین گجت برای همراهی و کمک به شما در طول روز باشند. در این نوشته از تورتک به آشنایی با این محصول گوگل با نام Project Glass می پردازیم.

 
آشنایی با Project Glass

در فیلم های تخیلی حتماً تا کنون ابزارهای هوشمند بسیاری را مانند عینک ، ساعت مچی و … دیده اید که به نقش اول فیلم در رسیدن به هدف خود کمک می کنند. عینک هوشمند گوگل نیز قرار است به شما در انجام کارهای روزانه کمک کند با این تفاوت که منبع اصلی این عینک برای جمع آوری اطلاعات سرویس های دیگر گوگل و شاید اطلاعات موجود دیگر در اینترنت است. این عینک در حقیقت شامل یک نمایشگر برای نمایش محتوا به شما و یک سیستم تشخیص صدا و حرکت چشم است تا بتواند خواسته های شما را انجام دهد. تنها کافی است برای استفاده از اینترنت و کمک گرفتن از این دستگاه در کارهای روزانه خود در اینترنت صحبت کنید تا همه چیز برای شما انجام شود.

عینک هوشمند گوگل

هنوز از طرف کمپانی گوگل اطلاعات زیادی درباره این عینک های هوشمند که یکی از محصولات فیزیکی گوگل هستند انتشار نیافته است اما با دیدن ویدئو انتشار یافته در سایت رسمی گوگل می توان حدس هایی از چگونگی کار این عینک و امکاناتی که قرار است در اختیار استفاده کنندگان خود بگذارد بزنیم. گوگل هم اکنون پروژه تولید این عینک ها را Project Glass نام گذاری کرده است و از کاربران خود می خواهد تا می توانند پیشنهاد های جدیدی برای افزایش کارایی این عینک های هوشمند بدهند.

 
آیا این عینک یکی از محصولات کمپانی گوگل در آینده است ؟

با توجه به امکاناتی که در ویدئو انتشار یافته برای معرفی اینگونه عینک ها انتشار یافته است هم اکنون نیز گوگل می تواند به صورت انبوه و البته با قیمت مناسبی این عینک هوشمند را عرضه کند. بله ، همانطور که می بینید این عینک ها از دیگر سرویس های ارائه شده توسط کمپانی گوگل مانند شبکه مجازی گوگل پلاس ، نقشه گوگل ، سرویس تشخیص گفتار ، گوگل موزیک ، تقویم گوگل  و … که با همگی آن ها قبلاً در سایت تورتک آشنا شده ایم استفاده می کند و برای پردازش اطلاعات بعید نیست تصمیم گرفته شود از سیستم عامل اندروید استفاده شود. گوگل با توسعه سرویس های مختلف هم اکنون قدرت انجام پروژه های زیادی را دارد که هر کدام از آن ها می توانند به تحولات بزرگی در تکنولوژی تبدیل شوند.

عینک هوشمند گوگل

البته ممکن است گوگل برای توسعه این محصول و البته استفاده از سرویس ها و تکنولوژی های جدید تر در آن که همگی منجر به ساخت وسیله ای پرکاربردتر و هوشمند تر می شوند چند سالی را صبر کند و این معرفی زود هنگام تنها برای قدرت نمایی و نمایش امکاناتی است که سرویس های فعلی خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 

منبع : تورتک


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات