KaMNazir | مجله اینترنتی کم نظیر

تفریحی ,سرگرمی ,آموزشی ,فال و طالع بینی ,طراحی سایت , تازه های فناوری

مسایل زناشویی , آموزش زناشویی, دانلود رایگان, اس ام اس جدید

قیمت سوزوکی کیزاشی +عکس

قیمت سوزوکی کیزاشی

قیمت سوزوکی کیزاشی

 

در شرایطی که پیش از این اخباری درباره ورود ۱۵۰ دستگاه سواری کیزاشی به ایران منتشر شده بود، قیمت عرضه این محصول به بازار نیز مشخص شد.

شرکت ایران خودرو اوایل امسال اعلام کرده بود که تصمیم دارد یک مدل سواری سوزوکی با نام “کیزاشی” را وارد ایران کند.

براساس تازه‌ترین آمار گمرک ایران، در آبان ماه امسال ۱۵۰ دستگاه خودرو سوزوکی کیزاشی به ارزش سه میلیون و ۹۴ هزار و ۲۱۱ دلار وارد کشور شده است.

کیزاشی در کلاس D (فول آپشن) قرار دارد که خودروهایی مانند بنز C300، آئودی A4 و هیونداری سوناتا در این کلاس قرار می‌گیرند. البته خودروهای آزرا و تیانا نیز به نوعی در کلاس این خودرو قرار دارند که اولی به قیمت حدود ۸۰ میلیون تومان و دومی نیز به قیمت حدود ۶۰ میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود.

اما طبق جدیدترین اطلاعات به دست آمده کیزاشی با سطح قیمتی بین ۵۷ تا ۶۰ میلیون تومان در بازار ایران عرضه خواهد شد. واردات و عرضه کیزاشی به صورت CBU بوده و ایران خودرو فعلا برنامه‌ای برای داخلی‌سازی آن ندارد. این شرکت تمام ۱۵۰ دستگاه کیزاشی وارد شده را تا پایان سال جاری وارد بازار خواهد کرد.

 

 

کیزاشی خودرویی در سایز متوسط است که برای نخستین بار در سال ۲۰۰۹ میلادی در آمریکا از آن رونمایی شد. این خودرو در سال ۲۰۰۹ وارد بازار ژاپن شد و در همان سال و سال‌ ۲۰۱۰ نیز به ترتیب وارد بازارهای آمریکای شمالی، استرالیا و نیوزلند شد. این خودرو در سال ۲۰۱۱ نیز وارد بازار هند شد.

البته این خودرو چندان هم بی‌اشکالی نبوده است؛ به طوری که در ژوئن ۲۰۱۰ سوزوکی پنج هزار و ۱۰۷ دستگاه از مدل ۲۰۱۰ این خودرو را به دلیل نقص فنی از بازار جمع‌آوری کرد.

 

 

 


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

کم نظیر

تبلیغات